Japon Evler Haliç’te 99 bin TL’ye

Kılıç İnşaat, Sütlüce’de yeni bir projeye başlıyor. İstanbul Kongre Merkezi, Miniatürk ve Hilton Oteli’ne yürüme mesafesinde olan Japon Evler Haliç’te fiyatlar 99 bin TL’den başlıyor…

Japon Evler Haliç projesi Beyoğlu Sütlüce’de, Karaağaç Caddesi’nde inşa ediliyor. Japon Evler’de alanları 26 ile 99 metrekare arasında değişen home ofis konutlar bulunuyor. Metrekare birim fiyatının 4 bin TL olduğu projede fiyatlar 99 bin TL’den başlıyor, 420 bin TL’ye kadar yükseliyor. Yüzde 50 peşinatla yıllık yüzde 6 vade farkıyla 12 aya kadar vade yapılıyor.

Japon Evler Haliç projesi zemin + 7 katlı tek bloktan oluşuyor. Projede toplam 41 home ofis daire ve 7 dükkan bulunuyor. 600 metrekare alana kurulan Japon Evler projesinde her katta 12 daire yer alıyor. Bahariye Adaları’nın tam karşısında inşa edilecek olan proje ile Haliç arasında hiçbir yapı bulunmuyor.

Toplam inşaat alanı 600 metrekare olan Japon Evler’in inşaatı 15 gün içinde başlayacak. Proje 16 ayda tamamlanacak ve daireler sahiplerine teslim edilecek.

Japon Evler Haliç, İstanbul Kongre Merkezi, Miniatürk, Hilton Oteli’e yürüme mesafesinde bulunuyor. Proje sahil şeridine, yürüyüş ve koşu parkurları, spor sahaları ve park alanları imkanlarına sahip konumda.

Haliç, Eyüp Sultan Camii ve Piyer Loti panoramalı Japon Evler Haliç projesi ofis, home ofis ve dükkan alternatiflerini bir arada sunuyor.

Japon Evler Haliç projesinin ortak alanlarında kapalı havuz, fitness salonu, sauna gibi sosyal aktivite alanları bulunuyor. Türk-Japon sentezlerinin bir araya getirildiği Japon Evler projesi fonksiyonel ve teknolojik donanımlara sahip durumda olacak.

Web: www.kilicinsaat.net
0216 499 16 02-03

Milliyet