İstanbul Lounge’da % 5 peşinatla

Eroğlu Yapı, Küçükçekmece Halkalı’da inşa ettiği İstanbul Lounge’da yüzde 5 peşinatla daire satışına başlandı.

Konuya ilişkin açıklamaya göre, 1+1’den 4+1’e kadar pek çok farklı daire alternatifi ile sınırlı sayıda 4+1 dubleksler ve kent villalarının yer aldığı İstanbul Lounge’da daireler metrekaresi ”her şey dahil” 1.500 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.

İstanbul Lounge’da yüzde 5 peşinatla 120 ay vadeye kadar yüzde 0,76’dan başlayan banka faiz oranlarıyla ödeme seçenekleri sunuluyor.

Eroğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, yaptığı açıklamada, İstanbullular’a ve şehre fark katacak projeler sunmayı hedeflediklerini, İstanbul Lounge’un bulunduğu konum ve sunduğu imkanlarla güvenilir bir yatırım fırsatı yarattığını belirtti.

Eroğlu, şunları ifade etti:

”Gerçekleştirdiğimiz tüm konut ve ticari gayrimenkul projeleri ile sektördeki klişeleri değiştirmeyi hedefliyoruz. İstanbul Lounge projesi de bulunduğu bölge itibariyle sakinlerine, şehrin merkezinde, şehrin yoğun temposundan kaçma fırsatı sunacak. İstanbul Lounge, farklı mimarisi, geniş yeşil alanları ve sakinlerine sunduğu sosyal imkanlarının yanı sıra Küçükçekmece Gölü’ne yakınlığı ile de ayrıcalıklı bir konuma sahip. Sektöre sunacağımız bu ve benzeri projeler ile önümüzdeki 5 yıla damga vuracağız.”

Eroğlu Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Aybars Kızılsencer ise ekim ayında inşaatına başlanarak 24 ay sonunda teslim edilmesi hedeflenen projenin, yatay süreklilik konseptine sahip olduğunu belirterek, 85 bin metrekarelik kapalı alanda toplam 757 adet dairenin yer aldığını bildirdi.