İş İnsanları Artık Rezidansları Tercih Ediyor

Sağladığı olanaklar sayesinde kısa zamanda emlak sektörünü canlandıran rezidansların popülerliği gün geçtikçe artıyor.

Uzun dönemli konaklamalarda 5 yıldızlı otelleri tercih etmek yerine rezidanslara yönelen iş insanları, artık kısa süreli iş seyahatlerinde de aynı rezidansları tercih etmeye başladı.

İstanbul’un merkezi yerlerine metroyla ulaşım kolaylığı sağlayan Tunel Residence; konuklarına “ev konforunda’’ ferah, geniş yaşam alanları ve misafirlerinin tüm gereksinimlerini karşılayacak bir mekan sunuyor. Talep edildiği takdirde odalara faks, fotokopi ve printer yerleştiriliyor. İstenirse ücretli olarak sekreter, tercüman, şoförlü araç gibi hizmetler de sağlanıyor.

“Evinin sıcaklığını arayan” iş insanları, kiralık evin sorumluluğunu almak yerine rezidansta kalarak günlük yaşam faaliyetleri için fazla zaman harcamıyor. Temizlik, ütü, çamaşır, bulaşık, alışveriş, bakım, onarım, ısınma gibi hizmetler rezidans yönetimi tarafından organize ediliyor. Teknik donanımıyla TV, DVD, yüksek hızda internet erişimi sağlayan Tünel Rezidans’ın, ankastre beyaz eşya ile donatılmış mutfaklarında ise cezveden, mikrodalga fırına kadar her şey mevcut.

Beyoğlu’nun ilk lüks rezidansı Tunel Residence; sürekli şehirlerarası yolculuk yapan, yılın belli bir zamanı İstanbul’da konaklamak durumunda olan iş insanları için kiralık evlerden daha cazip durumda. Tunel Residence’da yer alan Sağlık Kulübü, Türk Hamamı, kapalı havuz ve masaj hizmeti de iş dünyasının stresinden sıyrılmak isteyenler için bire bir.

Milliyet