İş GYO’dan 2011’de 4 yeni proje

Taksim Projesi
İstanbul, Beyoğlu İlçesinde Cumhuriyet Caddesi ile Lamartin Caddesinin kesişiminde yer alan ve toplam 578,72 m2 arsa alanı olan merkezi konumlu taşınmazın yıkılması ve üzerinde ofis projesi gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Yatırımın arsa dahil toplam geliştirme maliyeti 12,9 milyon $ olup, toplam kiralanabilir alanın 3.144 m2 ve yıllık kira gelirinin 1,13 milyon $ olması öngörülmektedir.

Altunizade Projesi
İstanbul Altunizade’de 32.081 m2 arsa alanı üzerinde gerçekleştirmeyi planladığımız projede yaklaşık 250 adet konut ile yaklaşık 6.000 m2 kiralanabilir alana sahip olacak ticaret merkezi bulunacaktır.

Konut sahipleri için her türlü sosyal donatının yer alacağı Brigitte Weber imzalı proje, şehrin hareketli yaşamının ortasında dingin bir site hayatı yaşanmasını sağlayacaktır. Site sakinleri ile civarın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ticaret merkezi ise cafelerin ve hızlı alışveriş yapmaya yönelik mağazaların yanı sıra bir de transfer merkezini içinde barındıracaktır.

İzmir Bayraklı Projesi
İzmir’in gelişmekte olan bölgelerinden Bayraklı’da gerçekleştirilecek karma proje 18.392 m2 arsa üzerinde konumlanacaktır. Yaklaşık 30.000m2 kiralanabilir alana sahip olacak yarı kapalı alışveriş merkezi ve yaklaşık 28.000 m2’lik satış alanına sahip olacak konut blokları ile İzmir halkına Emre Arolat’ın mimarisiyle özgün bir yaşam alanı sunacaktır.

Tuzla Projesi
İstanbul Tuzla İlçesi’nde 53.200 m2 yüzölçümlü arazi ile üzerinde yer alan taşınmaz, proje geliştirmek amacıyla satın alınmıştır. Arsa üzerinde özel amaçlı tasarlanmış anahtar teslim tarzı bir proje geliştirilmesi planlanmaktadır.