İnoksan- Kosifler Grup İşbirliği Hilton Mutfaklarına Girdi

Otomotiv dünyasının ünlü şirketlerinden olan Kosifler Grup’un ’şehir otelciliği’ne yatırım yapmasının ardından faaliyete geçmeye başlayan Hilton zincirinin Konya ve Urfa’daki otellerinde mutfaklar İnoksan imzası taşıyor.

Endüstriyel mutfak üretiminde dünya markaları arasında yer almayı başaran, yatırım ve çağdaş tasarımlarıyla da her geçen gün büyüyen İnoksan, Kosifler Grup ile yıllara dayanan işbirliğini Hilton’un business markası olan Hilton Garden Inn’de devam ettirmektedir.

Kosifler Grubunun turizm sektörüne girmesiyle beklentilerin net bir şekilde bilinmesinden dolayı kolay bir çalışma yapıldığını söyleyen K. Marmara Bölge Müdürü Tanju Başay “projeden servise tam bir hizmet anlayışıyla çalışan firmamız, üretim öncesi araştırma, planlama ve tasarımları, üretimdeki kalite ve çeşitliliği ile hazırlık ekipmanlarından, pişirmeye, soğutma ekipmanlarından bulaşıkhaneye, açık büfeden self servis ekipmanlarına kadar profesyonel bir mutfak için aranılan her çeşit ürünü müşterilerine sunuyor. Kosifler Grupla yaptığımız işbirliğinde de tam çözüm ortaklığı yaptık dedi.

Geçtiğimiz ay hizmete başlayan Konya Hilton’da olduğu gibi 2011 yılında hizmete girecek Urfa Hilton’un da tüm mutfak, açık büfe ve servis ünitelerinin tasarım, proje ve montajı İnoksan’a ait.

İnoksan, 2010 yılında da Bir Çok Mutfağın Adı Oldu

Turizmde 2010 yılının beklentilerin üzerinde bir başarıyla geçtiğini belirten İnoksan Genel Müdürü Emre Varlık, İnoksan olarak turizmdeki bu başarıdan önemli bir pay aldıkları belirtti. 5 yıldızlı birçok otelin tercihi olduklarını söyleyen Varlık, Kosifler Grupla yaptığımız işbirliği de bu yıl içinde bize güç katan projelerdendir dedi. Sektörünün lideri İnoksan ‘ın kısa vadeli hedeflerinden de bahseden Emre Varlık, yeni ürünler geliştirmek, ihracat yaptığımız ülke sayısını arttırmak ve çamaşırhane konusundaki çalışmalarımızı pazarlama ve satış etkinliklerimizi geliştirmek mevcut. Uzun vadeli hedefler içerisinde İnoksan ‘ın dünya markası haline gelmesini sağlamak, kalite öncülüğünü devam ettirmek ve müşteri memnuniyetini tüm değerlerin üstünde tutmak bulunmaktadır dedi.

Milliyet