Innovia’dan Yeni ve İlk Kez Uygulanan Bir Konsept “Living Room”

Yeşil İnşaat’ın 14 bin konutluk dev projesi Innovia, ev sahiplerine görülmemiş ayrıcalıklar sunarken, yaşam kalitelerini de yükseltiyor. Ev sahiplerinin hayatını kolaylaştıran ve onlara alternatif çözümler sunan Innovia, Living Room alanı ile dilediğiniz daveti rahatça gerçekleştirme imkânı sunuyor.
Konum, yeşil alan, sosyal olanaklar ve teknoloji, hepsi bir arada Innovia’da. Innovia, yaşam alanlarında dinamizm ve keyif arayan özel insanlara seslenen çok özel bir proje. Yenilikleri, yaşam merkezlerinin kalitesi, sunduğu geniş sosyal olanakları ile Innovia Projesi, benzer konut projeleri arasında fark yaratıyor.

Living Room’u duydunuz mu?
Innovia’da oturuyorsanız akraba ve arkadaşlarınızı, kalabalık bir misafir grubunu yemeğe çağırmak artık sizi düşündürmesin!

Innovia, endüstriyel mutfak teknolojisi ile donatılmış 100 m2’lik mutfağı, onlarca kişilik yemek masası ve oturma grupları ile harika bir mekânı, site sakinlerinin hizmetine sunuyor. Siz yemek pişirirken arkadaşlarınız sizi izleyebilir, bilardo ve karaoke oynayabilir; piyano çalabilir ve tüm dostlarınızla akşam yemeğinde misafirlerinizi evinize sığdıramama, evinizin kirlenmesi ve yağ kokması endişesini taşımadan eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Innovia Living Room alanını önceden rezerve yaptırarak dilediğiniz gün ve saatte kullanabilirsiniz. Doğum günü partisi, nişan organizasyonu, eşiniz, çocuklarınız veya dostlarınız için sürpriz partiler, kına gecesi hatta düğün yemeği gibi aklınıza gelen dilediğiniz tüm davetleriniz için Innovia Living Room sizin için hazırlandı.

Türkiye’de ilk kez düşünülen ve hayata geçirilen bu konsept ile Innovia sakinleri rahatlığın keyfine varacak…

Yeşil İnşaat Gayrimenkul Yatırım Hizmetleri Tic. A.ş. Hakkında:
Uluslararası deneyimi ve standartları değiştiren proje anlayışıyla Yeşil İnşaat, pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştiriyor. Yenilikçi bakış açısı, toplam kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci Yeşil İnşaat’ın değişmez ilkeleri arasında. Yeşil İnşaat, geleceği öngören yönetim anlayışı, yapı alanında uluslararası uzmanlığa sahip kadrosu ve deneyimli işgücüyle Türkiye’nin geleceğine yatırım yapıyor.