Innovia’da 3. etap için düğmeye basıldı

Beylikdüzü’nde 5 etapta 14 bin konuttan oluşan Innovia projesiyle orta gelir grubunun marka konut sahibi olması iddiası ile yola çıkan Yeşil İnşaat, A Blok’u satışa çıkardı. A Blok’un yer aldığı üçüncü etap ise Ocak 2010’da satışa arz edilmişti.

1.073 daireden oluşan birinci etapta yaşamın başladığını, 3 bin 116 konutluk ikinci etabının tamamının satıldığını belirten Yeşil İnşaat Kurumsal İletişim Direktörü Deniz Toprak, üçüncü etapta da benzer performans beklediklerini açıkladı.

Sıfır faizli vade seçenekleri var
İnnovia projesinde üçün etaptaki konutların peşin fiyatlarının 39 bin TL ile 109 bin TL arasında değiştiğini belirten Toprak, “Vadeli ödeme şartları ise oldukça avantajlı. Projede 1+0 ve 1+1 dairelere sıfır faizle yüzde 30 peşin, bir yıl ve iki yıl sonra yüzde 10, teslimde yüzde 10 ve kalan bakiyeyi 40 ay taksitlendirerek sahip olmak imkanı tanıyoruz. Yine sıfır faizle 2+1 ve 3+1 daireler de yüzde 15 peşin, 4 ay sonra yüzde 15, bir yıl ve iki yıl sonra yüzde 10, teslimde yüzde 20 ve kalan bakiye 40 ay taksitli ödeme imkânlarıyla sunuluyor” diye konuştu.

Projenin yüzde 80’inin yeşil ve sosyal yaşam alanlarından oluştuğuna dikkat çeken Toprak, “Innovia projesi konumu, alışveriş mekânları, çevre düzeni ve açık hava olanakları ile farklı bir yaşam alternatifi sunuyor. Gölet ve şelaleler, yürüme, bisiklet ve koşu yolları, buz pateni, bisiklet park alanları, büyük ve küçük yüzme havuzu, fitness ve spa alanı, çocuk oyun alanları, seyir terasları gibi geniş bir donanım var” dedi.

Milliyet