Hukukçulara özel yüzde 3 indirim

Kartal’da tamamlanmak üzere olan adliye sarayının karşısında yer alan Aura Residence’ta özel bir kampanya düzenleyen Propa İnşaat, hukukçulara özel yüzde 3 indirim yapıyor.
Kartal Adliye Sarayı’na yakınlığı ve E-5 üzerindeki merkezi konumu ile kolay ulaşım imkanı olan projede donanımlı home-office’ler bulunduğunu belirten Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, projeyi avukatların adliye sarayına yakın büro ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak tasarladıklarını dile getirdi.
Ofislerin 48 ile 72 metrekare arasında değiştiğini belirten Özçiçek, daha büyük ihtiyaçlar için ofislerin birleştirilebileceğini söyledi. Kullanılabilir alanın 425 metrekareye kadar çıkabildiğine dikkat çeken Özçiçek, “Büyütülebilen ofislerin tümü ofis altyapısıyla birlikte sunuluyor” diye konuştu.
Adliye Sarayı’nın bitiş tarihinin yaklaştığına dikkat çeken Özçiçek, inşaatın yüzde 55’inin tamamlandığını ve projenin 2011 sonunda teslim edileceğini açıkladı. Toplam 195 bölümün olduğu projede fiyatlar 180 bin TL’den başlıyor.

Milliyet