Haliç’te Metrekaresi 3 bin 297 TL’ye Daire

İstanbul’un merkezi yerleriyle iç içe yükselen Nef 2 Haliç daireleri tükenmek üzere!

Metrekarelerle değil, santimetrekarelerle çalışarak, insanlar için ince düşünülmüş yerler, yaşama alanları tasarlayan bir marka olan NEF, Lemontri ve Timur Residence gibi Türkiye’nin ilk akıllı binalarını tasarlayarak kendini kanıtlamıştı.

Müşterilerine, yatırımlarından kar edebilmeleri için destek veren şirket, bu açıdan piyasadaki rakiplerinden farklı bir yol izliyor. Çünkü NEF projelerine sahip olan yatırımcılar, ilerleyen dönemlerde konutlarını satmak ya da kiralamak istediklerinde şirket onlara yardımcı oluyor.

Hane içi toplam geliri 5,000- 6,000 TL’yi bulan, yeni evli veya çocuklu aileler ve genç profesyonellere hitap eden NEF 2 Haliç projesi, Üst Haliç bölgesinde yükseliyor. Aralık ayı başında sahipleriyle tanışmaya başlayan projedeki daireler hızla tükeniyor.

15.000 m2 arsa üzerinde meydana gelen projenin Mayıs 2013’te bitmesi planlanıyor. Zengin sosyal donatılarıyla dikkat çeken bu lüks yaşam alanında misafir odaları, play station odası, sanat atölyesi, davet salonu, açık havuz, City Ski, sinema odası, fitness salonu, mini basketbol sahası, kişisel gelişim stüdyosu, mini futbol sahası, gusto odası, gökyüzü gözlemevi, barbekü alanı, trambolin odası, ütü odası, ilkyardım odası, açık hava parti alanı, teras bahçesi, toplantı odası, pet danışmanlık, kiralık Vespa, müzik odası ve dinlenme terası bulunuyor.

Proje kapsamında bulunan 327 konut 244.000 TL’den başlayan fiyatlarla halka sunuluyor. E-5 ve TEM Otoyolu’na yakınlığı, Taksim ve Mecidiyeköy’e 5 km gibi kısa mesafede olması ve ulaşım imkanlarının çık olması bakımından cezbedici.

Milliyet