Gold Tower Residence’ta 166 bin liraya

Adanalı Baysaş İnşaat, Ataşehir’deki butik projesi Gold Tower Residence ile İstanbul pazarına giriş yaptı.

Bin 700 metrekarelik arsa üzerinde toplam 10 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan Gold Tower Residence projesinde 74 metrekare 1+1 daireden 375 metrekare 5+1’e kadar farklı büyüklükte daire seçenekleri yer alıyor. Zemin +18 kattan oluşan ve 71 dairenin bulunduğu Gold Tower Residence’ta 10’uncu kattan sonraki tüm daireler deniz manzarasına sahip. Metrekare satış fiyatlarının 2 bin 250 TL ile 3 bin 500 TL arasında değiştiği projede daireler 166 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL fiyat aralığından satılıyor.

İSTANBUL’A ODAKLANACAK
Baysaş İnşaat, Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Aydın, şirket olarak 1993 yılında faaliyete başladıklarını ifade ederek inşaat-gayrimenkul, turizm ve özel sağlık sektöründe yatırımlar gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Aydın, “İstanbul gayrimenkul piyasasına yıldızı parlayan Ataşehir’de hayata geçirdiğimiz Gold Tower ile giriyoruz” diye konuştu. Aydın, TEM otoyolunun hemen yanında bulunan ve TEM ile bağlantı yollarının planlandığı bir noktada bulunan Gold Tower Residence’ın hem yatırım hem de oturmak isteyenler için ideal bir proje olduğuna değindi. Projede geniş sosyal alanlarında yer aldığına değinen Aydın, projede açık ve kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası ve badminton sahası bulunacağını söyledi.

Dairenizi tarzınıza göre seçme fırsatı
Aydın, yalnız yaşamayı tercih eden ve minimal bir yaşam tarzını benimseyenler için 74 metrekarelik 1+1 daire, ferah bir daire yaşamı isteyenler için 96 metrekare 2+1 daire ile daha kalabalık aileler için ise 150 metrekare 3+1 daire alternatifleri sunduklarını anlattı. Aydın, projenin en üst iki katında ise, 300 metrekare büyüklüğünde 2 adet 4+1 ile 375 metrekare büyüklüğünde bir adet geniş teraslı 5+1 daire seçeneği bulunduğunu kaydetti.

Sabah