12 Ekim 2010 Yazarı Mehmet Kapalı

Ginza Lavinya Park’ta 172 bin liraya

Ginza Lavinya Park’ta sona yaklaşılıyor. Projenin %70’i tamamlanırken, ofis blokları da bitmek üzere.

Keleşoğlu ve Kullar İnşaat’ın ortak projesi olan Ginza Lavinya Park’ın %70’i tamamlanırken, yenilikçi tasarımıyla öne çıkan ofislerin bulunduğu bloklar da tamamlanıyor. Ofisler, 49 m² ile 168 m² arasında değişiyor.

Beylikdüzü E-5’in hemen yanında inşa edilen, Ginza Lavinya Park’ta 230 daire, 162 ofis ve çevresindeki caddelere cepheli toplam 48 mağaza yer alırken, E-5’e bakan ön bloktaki ofisler, iş yaşamının tüm avantajlarını sunuyor.

Fiyatların, 172.000 TL ile 500.000 TL’sı arasında değiştiği Ginza Lavinya Park’ta, ofislerin teslimi, 2010 sonunda başlayacak. Projenin tamamı, 2011 Temmuz’da teslim edilecek.

Konumu ve özellikleriyle bölgedeki hareketliliğin ve büyümenin tam ortasında yer alan Ginza Lavinya Park, daireleri kadar ofisleri ve mağazalarıyla da yaşamın merkezinde bulunuyor. Yakın zamanda metronun da yanıbaşından geçeceği proje farklı mimarisi ve inşaat kalitesiyle de bölgeye görsel zenginlik katıyor.

Ginza Lavinya Park’ın inşaat anlamında da yarıya yakını tamamlanırken; projede;
70 m² ve 83 m² Aralığında 1+1, 128m² ve 157 m² Aralığında 2+1, 165 m² ve 206 m² arası 3+1, 232 m² ve 240 m² 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, hastaneler, eğlence merkezleri ve restoranlara yürüyüş mesafesinde olan Ginza Lavinya Park’ta, konutların tamamının baktığı iç bahçesinin peyzajı Dalokay mimarlık tarafından gerçekleştiriliyor. Toplam 6500 m²’ye sahip yeşil alan, projeye ayrıcalık katıyor.

Ginza Lavinya Park, Beylikdüzü’nün bilinen görüntüsüne, modern ve yenilikçi çizgisiyle farklı bir bakış açısı getiriyor.

6500 m² yeşil alan
Mimar Ali Osman Öztürk imzalı Ginza Lavinya Park, ikisi ofis bloğu olmak üzere, toplam 6 bloktan oluşuyor. Cam ve ahşap malzemenin sıklıkla kullanıldığı proje, görselliğin yanı sıra huzuru ve sakinliği de çağrıştırıyor. Projenin örnek dairesi İç Mimar Hakan Helvacıoğlu tarafından tasarlandı.

Proje kapsamında; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, Türk hamamı, Fin hamamı, saunalar, buhar odaları ve vitamin bar gibi çeşitli aktivitelerin yer alacağı profesyonel bir spor kulübü oluşturuluyor.

Milliyet