Gayrimenkulden Nasıl Zengin Olunur?

Dünyanın önde gelen gayrimenkul danışmanlık şirketi Coldwell Banker, “Gayrimenkulden Nasıl Zengin Olunur?” konulu seminerlerine 2011 yılında İstanbul’un her iki yakasında devam ediyor.

1906 yılından bu yana 50 ülkede 3.600’ün üzerinde franchise ofisi ile dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık şirketi Coldwell Banker, 2010 yılında başlattığı ‘Gayrimenkulden Nasıl Zengin Olunur?’ konulu seminerlerine 2011 yılında İstanbul’un iki yakasında devam ediyor. Coldwell Banker Türkiye, 12 Ocak’ta Elit World Otel’de gerçekleşecek olan seminerde Avrupa yakasındaki girişimcilere de ulaşmayı hedefliyor.

Coldwell Banker Türkiye tarafından gerçekleşen seminerde, sektör içinden ve dışından girişimcilere sistemli bir Gayrimenkul Danışmanlık hizmeti vererek nasıl yüksek bir kazanç ve dünya çapında başarılı bir kariyer elde edebilecekleri konularında ipuçları veriliyor. Coldwell Banker Türkiye Genel Müdürü Gökhan Işık 2010 yılında pek çok girişimciye ulaştıkları seminerleri 2011 yılında da öncelikleri arasında aldıklarını belirtiyor. Coldwell Banker Türkiye Franchise Satış Danışmanı Zeynep İnce ise; İstanbul’un Avrupa yakasında Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Sarıyer, Büyükçekmece ve Bakırköy bölgelerde gayrimenkul girişimcileri için önemli bir potansiyel olduğunu gördükleri için seminerleri Avrupa yakasına da taşıdıklarını iletiyor.

HER AY ÜCRETSİZ OLARAK DÜZENLENECEK

‘Gayrimenkulden Nasıl Zengin Olunur?’ seminerlerinin 2011 yılındaki ilki 12 Ocak Çarşamba günü Elit World Otel’de, ikincisi ise; 13 Ocak Perşembe günü saat 19:00’da Coldwell Banker Türkiye Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek. Her ay düzenli olarak gerçekleştirilecek olan seminerlere ücretsiz katılabilmek için www.coldwellbanker.com.tr internet sitesinden ya da 0216 411 80 30 numaralı telefondan kayıt yaptırmak yeterli oluyor.
Coldwell Banker Türkiye Hakkında:

1906 yılında San Francisco’da, Colbert Coldwell ve Benjamin Arthur Banker tarafından gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Coldwell Banker kuruluşundan 1982 yılına kadar olan tarih süresince hiç franchise vermemiştir ve ticari gayrimenkul, lüks gayrimenkul, satış sonrası hizmet ve mortgage konularındaki uzmanlıklarını Coldwell Banker Commercial, Previews International, Concierge ve Coldwell Banker Mortgage olarak markalaştırmıştır. 1982’den bu yana olan büyümesi ile bugün 49 ülkede 3.600’ü aşkın franchise ofisi ve 120.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. 500 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam etmektedir. Türkiye ve K.K.T.C master franchise’ı olarak 2007 yılında çalışmalarına başlamıştır.

Kaynak: sirkethaberleri.com