Fiyapı’dan sıfır peşinat,sıfır taksit ve sıfır faiz

İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından FİYAPI, Avrupa yakasındaki 3 projesinde İnşaatta devrim yaratacak yeni bir kampanya başlattı.. Kampanya’dan daire alanlar 0 peşinat, 0 taksit ve 0 faiz ödeyecek.

Bahçeşehir’de Fi-Side , Beylikdüzü’nde Fi-Tower ile Fi-Life projelerinden daire alanlar peşinatı 2011 Ocak ayında, geri kalanını da daire tesliminde ödeyecek, hem de sıfır taksit ve sıfır faizle.

“Şaşırmanız normal, çünkü bu kampanya anormal”
FİYAPI’nın 3-0’ kampanyası Akıllı yaşam konseptinin uygulandığı Bahçeşehir’deki Fi-Side projesi ile Beylikdüzü’nde kaba inşaatı büyük ölçüde tamamlanan Fi-Tower ve yine Beylikdüzü’ndeki Fi-Life projesinde gerçekleşecek.

FİYAPI Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan, Türkiye’de şimdiye kadar görülmemiş, herkesi şaşırtacak bir kampanya yapıyoruz.. Kampanya kapsamında yüzde 30’u 2011 Ocak ayında, geriye kalan kısmı da konutları teslimde alacağız.. Bu kampanya ile stoklarımızdaki tüm konutları bitirmeyi hedefliyoruz’’ diye konuştu..

Herkesi ev sahibi yapacak kampanya
Kampanya kapsamında Fi-Side’dan 149 bin Tl’ye 120 metrekare daire alan kişi, bu dairenin 49 bin lirasını 2011 Ocak ayında, geri kalanını ise daireyi aldığında ödeyecek. Bu süre içinde de taksit ve kalan paraya faiz ödemeyecek.Ya da yine kampanya kapsamında Fi-Tower projesinden 139 bin liraya 2+1 110 metrekare daire alan kişi , 39 bin lirasını 2011 Ocak’ta , kalanını ise 2011 Eylül ayında daire tesliminde ödeyecek.. yine taksit ve faiz olmadan..

3-0 kampanyasının uygulandığı ve 1725 dairenin bulunduğu Fi-Tower projesinde kaba inşaat büyük ölçüde tamamlandı.. Her türlü sosyal imkanın buluduğu, kapalı-açık yüzme havuzları, kapalı otopark , Fi-Club spor merkezi ile alışveriş merkezinin de yer aldığı proje 2011 Eylül ayında teslim edilecek..

Fi-Tower projesinde 60 m2 1+1’ler 79 bin liradan, 110 metrekare 2+1’ler 139 bin liradan, 220 m2 4+1’ler ise 285 bin liradan satılıyor.

2011 Ağustos ayında teslim edilecek olan ve içinde Fi-Club spor merkezi, açık kapalı yüzme havuzu , Türk hamamı, sauna ve her türlü sosyal imkanın bulunduğu Fi-Life’da ise 54 m2 1+1’ler 69 bin liradan, 110 m2 2+1’ler de 139 bin liradan satılıyor..

Daire fiyatlarının 85 bin liradan başladığı Fi-Side projesinde 66 m2’den 195 m2’ye kadar 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 3184 daire bulunuyor..

Akıllı yaşam konseptinin uygulandığı Fi-Side projesi , 54 bin m2 üzerine 3 bin 184 konut, 20 bin m2 ticari alan, 100 bin m2 otopark, 4 bin m2 yüzme havuzu ve havuzun içinde 1500 m2’lik Kıbrıs Adası’yla farklı olduğu kadar bölgenin en geniş yapı projelerinden biri olma özelliğini taşıyor. Fi-Side, normal bloklarda 66 ve 77 m2 1+1,120 m2 2+1, residans bloklarda ise 88 ve 110 m2 1+1, 125 m2 2+1, 174 ve 190 m2 3+1 olmak üzere 8 farklı daire modeli ve 25, 30 ve 35 katlı modern bloklardan oluşuyor. projenin yüzde 80’i yeşil alan olarak tasarlandı.

Siz hayatın değil, hayat sizin peşinizden koşsun
Fiyapı, Fi-Side projesinde bir ilki gerçekleştirerek , Türkiye’ye ilk kez ‘Akıllı Yaşam’ konforunu sunuyor. Site sakinlerinin hayatlarını oldukça kolaylaştıracak olan bu uygulama ile;
Sağlık hizmeti: Hastaneye gitmeden doktora canlı bağlanacaksınız ve doktor size danışmanlık hizmeti verecek. Gece-gündüz doktor canlı olarak sizin hastalığınızı takip edecek ve gerekli gördüğünde acil müdahale edebilecek. Ayrıca sitenin kendi ambulansı da olacak.
Eğitim hizmeti: Kursa yada okula gitmeden evinizden eğitim kurumuna canlı bağlanarak dersleri evden alabileceksiniz. Gerekirse eğitim görevlisine soru sorabileceksiniz. İsterseniz site sakinleri ile birlikte, sitedeki konferans salonuna canlı bağlanarak toplu dersler alabileceksiniz..
Uzaktan alışveriş hizmeti: FİYAPI ‘’Akıllı Yaşam’’, alışveriş merkezini evinizin içine getiriyor. Bir alışveriş merkezinde bulabileceğiniz bütün markaları, evinizden çıkmadan tek tek görebilir, bakıp seçerek dilediğiniz gibi alışverişinizi yapabilirsiniz. Günlük her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek, mesafeyi, trafiği ve lokasyon sorununu tamamen ortadan kaldıran ve dünyanın en büyük alışveriş merkezini evinize getiren hayatınızı kolaylaştıran bu sistem sayesinde, yine evinizden çıkmadan size özel moda tasarımı, canlı diyetisyen hizmeti alabileceksiniz. Bunlarla sınırlı kalmayan “Akıllı Yaşam”da eşinizin doğum gününü, evlilik yıldönümünü ya da ödemelerinizi unutma ihtimaliniz sıfıra inecek. Çünkü evdeki digital asistanınız size bunları hatırlatacak.

1 dakikada Kıbrıs Adası’nda yemek…
FİYAPI’nın hem konut hem de düşünsel anlamda en büyük projelerinden biri olan Fi-Side , farklılıklarıyla dikkat çekiyor. Kıbrıs Adası’nı 4 bin metrekarelik bir havuzun
içerisine yerleştirerek, alternatif mekânlar yaratan proje, ev sahiplerinin uzun süre yenilikleri keşfedeceği alanları içeriyor. Kıbrıs Adası’nın kenarı havuza sıfırlanarak isteyenlerin havuzdan yüzerek adaya çıkmaları planlanırken, adanın üzerinde kafeteryalar, restoranlar ve eğlence mekanları site sakinlerini sürekli farklı aktivitelerle buluşturuyor. Adanın altına yerleştirilen kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, hamam, oyun salonları ve sosyal alanlar spor tutkunu site sakinlerini çok çeşitliliğiyle tatmin edecek.

Türk insanın yaşam standardını yükseltmeyi amaçlayan, çarpık yapılaşmanın en aza indirgendiği, ulaşımın diğer lokasyonlara nispeten daha rahat olduğu, şehir gürültüsünden uzak, sakinliği ve bol yeşil alanlarıyla ,İstanbul’un en gözde yerleşim yeri olan Bahçeşehir’de inşaatı süren Fi-Side projesi 2012 Mayıs ayında sahiplerine teslim edilecek.

Milliyet