Eston Şehir’de 196 bin TL’ye

Eston Yapı tarafından Bahçeşehir’de hayata geçirilen Eston Şehir projesinde, peşinatsız 12 aylık vadelerle farklı indirim olanakları sağlanırken, 18 aylık vadeye %0 faiz uygulanıyor.

Eston Yapı tarafından Bahçeşehir’de inşa edilen Eston Şehir evlerinde konut fiyatları 169 bin liradan başlıyor, 975 bin liraya kadar çıkıyor. Projede büyüklükleri 65 ile 370 metrekare arasında değişen toplam 2 bin 800 konut bulunuyor.

İlk etabının Aralık 2009’da teslim edildiği projede ikinci etap 30 Eylül 2010’da, üçüncü etap ise 31 Aralık 2010’da teslim edilecek. Projede, yüzme havuzları, yürüyüş parkurları, sosyal alanlar, çocuk oyun alanları, spor alanları ve alışveriş merkezleri bulunuyor.

Eston Şehir, geniş bahçeli evleri ve en fazla 4 katlı apartman daire seçenekleri, güvenlik, düzenli yapılaşma, spor olanakları ve sosyal donatıları çağdaş yaşam alanlarıyla ön plana çıkıyor. Projede her kısım kendine özgü yönetimi ve güvenliği ile bağımsız olarak yönetiliyor. Eston Şehir, konumu itibariyle Bahçeşehir’deki çağdaş yaşam alanlarına komşu, büyük alışveriş ve ticaret merkezlerine yakın olması, sosyal hayatın içinde, ulaşımı kolay ve ferah bir ortamda bulunmasıyla önemli bir avantaja sahip.

Her biri kendi özel bahçesine açılan 162 metrekareden başlayan farklı tiplerdeki büyük bahçeli evler, 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla; 1+1, 2+1, 3+1 dairelerden oluşan yeşillikler içinde en fazla 4 katlı apartman daireleri de 169 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Milliyet