Elektrikten Tasarruf Sağlayan Villa

TepePark Villaları, akıllı ev özellikleriyle dikkat çekiyor. Kurtköy Akfırat Bölgesi’nde bulunan TepePark Villaları, koridorlarda ve merdiven kenarlarında bulunan sensörlü ışıkları ile konfor ve elektrik tasarrufu sağlıyor. Açma kapama derdini ortadan kaldıran sensörlü ışıklar, karanlıkta olası tehlikelerin önüne geçerek, evinizde huzur ve güven için de hareket etmenizi de sağlıyor. Özellikle çocuklar açısından büyük rahatlık getiriyor.

Akıllı ev özellikleri ve fonksiyonelliği ile dikkat çeken TepePark Villaları; toplam 800 m2 olan üç adet yüzme havuzu ve üç adet çocuk havuzu, kapalı havuz, amfitiyatro, tenis kortu, basketbol/voleybol sahası, 2 km’lik yürüyüş yolu ile yemyeşil, sağlıklı, huzurlu ve eğlenceli bir dünyanın kapısını aralıyor. 500 m²’lik kapalı alana sahip Park Club’te ise sauna, şok havuzu, fitness salonu, masaj odası, kafeterya, masa oyunları, bilardo ve çocuk oyun odası bulunuyor. TepePark Villaları ayrıca, sunduğu 24 saat kameralı profesyonel güvenlik hizmeti ile de ailelere güven içinde yaşama imkanı sağlıyor.

Akıllı ev özellikleri, fonksiyonelliği ve her villaya düşen 1 dönüme yakın arsası ile dikkat çeken Tepe Park Villaları’nda, villa fiyatları büyüklüklerine göre, 575 bin dolar ile 780 bin dolar arasında değişiyor. İç dekorasyonu tamamlanmamış villaların fiyatları ise, büyüklüklerine göre 450 bin dolar ile 630 bin dolar arasında değişiyor.