Ekinoks Beylikdüzü Residence’de peşinatsız ev sahibi olun..

Ekinoks Beylikdüzü Rezidans’ta ev sahibi olmak isteyenler,hemen yaşamaya başlayabileceğiniz dairelerde peşinat vermeniz gerekmiyor.

Çünkü Ekinciler İnşaat sizler için peşinatı seneye erteledi.15 Ekim’e kadar sürecek bu kampanyada evler de sınırlı sayıda.

Ekinoks Beylikdüzü Rezidans projesinde Türkiye’nin en başarılı isimlerinden Mimar Oral VURAL ve Statik konusunda Türkiye’deki sayılı statikerlerden biri olan İnşaat Yüksek Mühendisi İrfan BALİOĞLU ile çalışıldı. Ekinoks Beylikdüzü Rezidans’ta deprem korkusundan uzak, rahat ve huzurlu bir yaşam sunuluyor. Ekinoks Beylikdüzü Rezidans’ın girişinde güvenlik, terasında havuz, zemin katlarında alışveriş merkezi, cafe ve restoranlar, kuaför ve güzellik salonları ile 2.100 metrekarelik Tansaş bulunuyor. Bugün mevcut toplu taşıma araçlarına birkaç adım uzaklıkta inşa edilen Ekinoks Beylikdüzü Rezidans’ın, metro inşaatının bitmesiyle birlikte değerinin kat kat artacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Rezidans’ta yok, yok!
Her daireye özel kapalı otoparktan, evlerde çift banyo ve yere kadar açılan salon camları gibi bugüne kadar lüks sayılan birçok ihtiyaç, Ekinoks Beylikdüzü Rezidans’ta standart olarak sunuluyor. Beylikdüzü’nün hemen girişinde, gözünüzden kaçmayacak yapısıyla çevre binalardan hemen ayrışan Ekinoks Beylikdüzü Rezidans’ta yerinizi almak ve detaylı bilgi edinmek için (0212) 872 29 00 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

Milliyet