Duvarlar üstünüze üstünüze gelmesin

ASPEN’in geliştirdiği yeni nesil duvarlar sayesinde artık içimizi karartan hantal ve kasvetli duvarlar tarih oluyor.

Zevkinize göre renklenen, desenlenen, isteğinize göre alanınızı genişleten, daraltan, kişiliğinizi yansıtan, akustik, ses izolasyonlu, yangına karşı dayanıklı, hijyenik ve sağlıklı, hareketli duvarlar artık yaşam alanlarınızda…

Esenboğa, Sabiha Gökçen, Atatürk, Tenerife, Schiphol Havalanları, Garanti, Akbank, İşbank ve Yapı Kredi Bankaları Yönetim Binaları, İstanbul Metro Raylı Sistemleri, İstinye Park Alışveriş Merkezi gibi önemli projelere imza atan Aspen, ile son teknoloji kullanılarak, modern, pratik, hareketli, akustik duvarlar olarak yoluna devam ediyor. Modern teknolojiyi mimari yapıların hizmetine sunarak yaşam alanlarınızı daha keyifli, konforlu hale getiren firma, hareketli bölme duvarları profesyonellerin ve kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Yeni nesil bölme duvarlara istediğiniz desenleri ve motifleri resmedebilir, kısacası kişiliğinizi yansıtabilirsiniz. Müzisyenseniz piyanonuzu duvarınıza resmedebilirsiniz ya da bir kaç odayı birleştirerek kocaman bir parti ya da seminer verebilirsiniz. Ortak yaşam alanları içinde kendinize bir oda yapabilir ya da yaptığınız odayı söküp kendinize geniş bir salon oluşturabilirsiniz. Çünkü Aspen’in geliştirdiği yeni nesil duvarlar takılıp sökülebilme özelliği ile de kullanıcıya sınırsız değişiklik imkanı sağlıyor.

“Mekanı oluşturan tüm boyutlara en kaliteli çözümleri sunma” felsefesinin arkasında duran şirket, mekanın altını ve üstünü biçimlendirirken, estetik ve fonksiyonelliği ön planda tutuyor. Aspen, yapılardaki yaşam kalitesini en üst düzeye çıkarmak için Ar-Ge çalışmalarına ara vermeksizin devam ederken, ülkemizde ve de dünyada gurur verici, yaşamı kolaylaştıran projeler üretmeye de devam ediyor.

Kaynak : Evren KOTOĞLU/Hurriyetemlak.com