Dumankaya’dan Türkiye’de bir ilk

Konut sektöründe öncü hizmetler geliştiren Dumankaya İstanbul’un ilk üçüz kuleleri Dumankaya İkon ve Bahçeşehir Esenyurt’a yeni bir değer katan Dumankaya Modern’in tanıtım filmleriyle de Türkiye’de bir ilk’e imza atıyor. Dumankaya İkon ve Dumankaya Modern tanıtım filmleri, size 3 boyutlu film teknolojisiyle sunuluyor.

Neden 3 boyutlu film teknolojisi?

Dumankaya, projelerini dışarıdan seyretmek yerine, içinde yaşamanız için en yeni film teknolojisini kullandı. İzleyeni içine alan, ortamı tüm görkemi ve derinliğiyle veren 3 boyutlu film teknolojisi sayesinde, Dumankaya İkon ve Dumankaya Modern’in ortak yaşam alanlarında, dairelerinde dolaşarak içine girecek, ortamı 360° izleme fırsatı bulacaksınız. İkon’da yükselmek isteyenleri, Modern’de başka bir boyutu yaşayacakları bekleyen yaşam standartlarının bire bir tanığı olacaksınız.

6 – 10 Ekim arası Tüyap’ta

6 – 10 Ekim arası TÜYAP’ta gerçekleştirilecek CEBİT Bilişim Eurasia Fuarı’nda da gösterilecek 3 boyutlu İkon Tanıtım Filmi’ni izlemek için “Optimum Outlet Center yanı, Göztepe” adresindeki Dumankaya Konut Projeleri Tanıtım Merkezi’mize, yine CEBİT Fuarı’nda gösterilecek olan Modern Tanıtım Filmi’ni izlemek için ise fuar bitiminden sonra “Bahçeşehir – Hoşdere Yolu, No: 22, Esenyurt” adresindeki satış ofisimize sizi bekliyoruz.