Dumankaya Konsept İstanbul’da yaşam başladı

“Dikey” büyüyen İstanbul’a “yatay” bir alternatif olarak Dumankaya tarafından geliştirilen Konsept İstanbul projesinin üçüncü ve son etabının teslimlerinin yaz başında tamamlanmasıyla projede yaşam başladı.

Bugüne kadar birçok konut projesine imza atan Dumankaya sadece konut geliştirerek değil geliştirdiği projeleri zamanında eksiksiz olarak teslim ederek vaat ettiği yaşam alanlarını müşterileri ile buluşturmaya devam ediyor. Son iki yıl içerisinde Akdeniz Evleri, Trend, Trend Ekstra ve Konsept İstanbul gibi büyük ölçekli önemli projelerinin teslimlerini tamamladı. Konsept İstanbul’un teslimlerinin tamamlanması ve burada yaşamın başlamasından sonra Dumankaya, yılsonunda Kurtköy’deki Dumankaya Minimal’in de teslimlerini gerçekleştirecek.

İnsan-doğa-kent olgusunun ön planda tutulduğu ve bu doğrultuda “dikey” büyüyen İstanbul’a “yatay” bir alternatif olarak sunulan Konsept İstanbul projesi az katlı bloklarda 832 daire ve 13 villadan oluşuyor. Konsept İstanbul özgün mimarisiyle, bloklar arasına ya da çatı teraslara yerleştirilen botanik ve zen bahçeleriyle ve dış cephede öne çıkan ahşap güneşlikleriyle büyük ilgi çekiyor.