Doğal Yaşam Köyü’nde hayat başlıyor

Saros İnşaat’ın Kumburgaz’da yaptığı Doğal Yaşam Köyü’nde 2+1 tipinde 12 villanın kaldı. Projede, bin TL peşinat, 60 ay 0,54 faizle satış yapılıyor.

İstanbul’a yakın konumda, kalabalık şehir yaşantısından uzak bir yaşam hedefliyle Saros İnşaat tarafından geliştirilen Doğal Yaşam Köyü projesi, hayvanat bahçesi, botanik bahçesiyle toplam 78 dubleks villadan oluşuyor.

Proje içinde 10 adet gölet, havuz, Türk hamamı, sauna, buhar odası, 14 bin metrekarelik yeşil alan ile iki market ve bir de hayvan çiftliği balunuyor. Projenin başlangıç noktası, insanların ve özellikle çocukların birbiriyle kaynaştığı, hayvanlarla dost olduğu, doğayla bütünleştiği ve onu koruduğu “Doğal Bir Yaşam” yaratmak olmuş.

Çok farklı bitkilerin bulunacağı ve 14 çeşit hayvan türünün yaşayacağı Doğal Yaşam Köyü’nde sütünüzü kendiniz sağıp, yumurtalarınızı sıcak folluklardan alabileceğiniz gibi, alabalık göletinde balık tutma zevkini de yaşayabileceksiniz. Ayrıca 550 metre uzunluğunda, her iki tarafı meyve ağaçlarıyla çevrili yürüyüş yolunda, hem yürüyüş yapılabilecek hem de taze meyvelerin lezzetleri ve mis kokuları eşliğinde keyifli sohbetler yapılabilecek.

Doğal Yaşam Köyü’nde 14 hayvan türü ve 550 metre uzunluğunda her iki tarafı meyve ağaçlarıyla dolu bin yürüyüş yolu bulunuyor.