CeBIT Bilişim Fuarı’nda Dumankaya’ya Yoğun İlgi

Geçtiğimiz yıl CeBIT Bilişim Fuarı’na Dumankaya Mobil ile katılarak yoğun ilgi çeken Dumankaya, bu yılki fuara 3 Boyutlu Tanıtım Filmleri ile katılarak ziyaretçilerin ve basının beğenisini topladı.

Yenilikçi yaklaşımlarla teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uygulamaya alan Dumankaya, 6-10 Ekim 2010 tarihleri arasında Tüyap-Beylikdüzü’nde gerçekleştirilen CeBİT Eurasia Bilişim Fuarı 2010’a katılarak son teknoloji ürünü hizmetlerini sergiledi. Dumankaya İkon ve Modern projeleri için hazırlanan 3 Boyutlu Tanıtım Filmlerinin fuar ziyaretçilerinin beğenisini kazandı. 3 Boyutlu Tanıtım Filmlerinin haricinde Dumankaya standında, e-dairem hizmeti ve sosyal medya uygulamaları da ziyaretçilere tanıtıldı.

Beş gün boyunca süren CeBIT Eurasia Bilişim Fuarı 2010’da Dumankaya standına ziyaretçilerin yanı sıra basın da yoğun ilgi gösterdi. Hürriyet, Zaman, Posta, Akşam, Vatan, Yeni Şafak, Bugün, Dünya ve Cumhuriyet gazeteleri fuar ile ilgili haberlerinde Dumankaya standına yer verdiler. Bunun yanı sıra CNBC-e’de yayınlanan Finanscafe ve Show TV’de yayınlanan Tekno Trend programları da Dumankaya standını ziyaret ederek Dumankaya yöneticileri ile röportajlar gerçekleştirdiler. Kalabalık bir ziyaretçi kitlesinin takip ettiği fuar süresince Dumankaya standını ziyaret eden beş yüze yakın kişi 3 Boyutlu Tanıtım filmlerini izleme imkanı buldu.

Gerçek 3 Boyut deneyimini sunacak şekilde tasarlanan Dumankaya İKON ve Modern 3 Boyutlu Tanıtım Filmleri, daha proje inşaatı tamamlanmadan projelerin tüm atmosferinin yaşanmasına bire bir olanak tanıyor. Projelerdeki kat planları, lobi, sosyal yaşam alanları gibi tüm unsurlar filmlerde tamamen 3 Boyutlu olarak kullanılıyor. CeBİT Bilişim Fuarı’nda tüketicilerin beğenisine sunulan ve yoğun ilgi gören Dumankaya İKON ve Modern 3 Boyutlu Tanıtım Filmleri fuar sonrasında Dumankaya’nın Konut Projeleri Tanıtım Merkezleri’nde gösterime devam edecek. 3 Boyutlu tanıtım filmleri ile inşaat sektöründe bu tekniğin öncülüğünü yapan Dumankaya İnşaat yakın dönemde diğer projeleri için de aynı şekilde 3 Boyutlu filmler hazırlayarak projelerini tüketicilerine daha gerçekçi bir ortamda tanıtacak.