Cazip fiyatlarla evler

YALOVA’dan Sarayburnu’na uzanan, İstanbul ve Adalar manzarası ile eşsiz bir yaşam alanı sunan Nish Adalar’ın, hızla ilerleyen inşaatı ile birlikte yeni bloklar satışa sunuldu. 202.500 m2’lik arazide yer alan proje, 5 parsel üzerinde tasarlanmış olup, toplam 2.200 konut, 2500 m2 kapalı sosyal tesis, 2500 m2 alışveriş merkezi ile ihtiyacı karşılayacak şekilde ticari ünitelerden oluşan bir kompleks planlandı.

ULAŞIM ÇOK KOLAY
4 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzundan oluşan siteye ait Sosyal Tesisler içinde; Welness Merkezi ile birlikte tüm aktiviteleri kapsayan, Nish Clup site sakinlerine üyelik esası ile hizmet verecek. Tenis kortları, voleybol ve basketbol sahaları, tüm spor ihtiyaçlarını karşılayacak sayıda tasarlandı. E-5 karayoluna 2,5 km, sahil yoluna 4 km, Bostancı İDO iskelesine 7 km uzaklıkta bulunan proje, ulaşım açısından da büyük avantaj sağlıyor.

7 FARKLI SEÇENEKTE DAİRE TİPİ
Nish Adalar, manzarasının yanı sıra 160.000 m2’lik peyzaj alanı ve buna ek olarak; Süreyya paşa korusu ile projenin arka tarafını tümüyle kaplayan ormanlık alanı ve temiz havasıyla da göze çarpıyor. %80’ini yeşil alanın oluşturduğu sitede, 1+1’den başlayıp 4+1’e kadar 7 farklı seçenekte daire tipi sunuluyor. Nish Adalar’da yaşam, 142 bin TL’den, 551 bin TL’ye ulaşan fiyatlarla ve %5 peşinat ve 120 aya kadar vade seçenekleriyle yıl sonuna kadar kampanyalı fiyatlarla satışta.

GAZETE HABERTURK- HT EKONOMİ