Carpe Diem Konutları’nda “2 yıla kadar sıfır faiz”

Kolon İnşaat tarafından Çekmeköy’de hayata geçirilen Carpe Diem Konutları’nın pazarlamasını RE/MAX Armoni Ofisi gerçekleştiriyor…

Anadolu Yakası’nın en gözde bölgesi Çekmeköy’de, İstanbul’un akciğeri görevini üstlenmiş ender ormanlardan Taşdelen Ormanları’na bitişik 26 dönüm arazi üzerinde Kolon İnşaat tarafından inşa edilen Carpe Diem Konutları, temiz havası, yemyeşil doğası ve sağlam zemini ile hayal edilen yaşam kalitesini sunuyor. İstanbul Anadolu Yakası’ndaki her nokta için en uzak bağlantıya 10 dakika mesafede olan Carpe Diem Konutları, ilk etabı bu yılın sonundan itibaren olmak üzere, 2011 yılı sonunda kadar tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek. Projenin pazarlama çalışmalarını üstlenen RE/MAX Armoni Ofisi, Carpe Diem Konutları’nda satışa, “2 yıla kadar 0 faiz” kampanyası ile başladı

Carpe Diem Konutları, 11 blok ve 455 daireden oluşuyor. Proje, A, B, C ve D tipi bloklarda 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 çatı dubleksi daire seçeneklerinden oluşuyor. A tipi bloklarda, ebeveyn yatak odasında banyo ve giyinme odası da yer alıyor. Dairelerin metrekare satış fiyatlarının 1750-1800 TL’ den başladığı projede, metrekare çeşitliliği her bütçe için uygun bir fiyat seçeneği sunulabilmesine olanak tanıyor.

Projenin yüzde 80’i yeşil alan ve sosyal tesis üzerine kurulu
Doğa ile baş başa yaşama ayrıcalığı sunan Carpe Diem Konutları arazisinin yüzde 80’ i sosyal tesis ve yeşil alana ayrılmış bulunuyor. Proje, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, voleybol sahası, basketbol sahası ,fitness center, sauna, yürüyüş ve bisiklet yolları, süs havuzu/şelale ve çocuk oyun alanlarıyla sakinlerine her türlü sosyal imkanı sağlıyor.

Carpe Diem Projesi, Çekmeköy’in sağlam zemini üzerinde en son Deprem Yönetmelikleri’ne uygun şekilde inşa ediliyor. Aynı zamanda projede kullanılan tüm ürünler 1. sınıf ve TSE belgeli olanlar arasından seçiliyor. Kapalı devre kameralı 24 saat güvenlik, daire sahipleri için açık ve kapalı otopark imkanları da, projede yaşam kalitesini yükselten diğer unsurlar olarak göze çarpıyor.

Carpe Diem Konutları’nın satış ve pazarlamasını üstlenen RE/MAX Armoni Ofisi’ ne 0216 484 62 03 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.(Milliyet)

İletişim:

Adres:Taşdelen Çamlık Mah. Şehit Kubilay Cad. No48 Çekmeköy/İSTANBUL
Tel:0216 484 65 62
Fax:0216 484 62 03
E-mail:
[email protected]
Web:
www.carpediemkonutlari.com