Çamlı Bahçe Evleri’nde yüzde 90 yeşil alan

Kaynak Yapı’nın İstanbul Üsküdar Kısıklı’da 7 bin metrekare arazi üzerine inşa ettiği Çamlı Bahçe Evleri’nde, 7 adet villa bulunuyor. Ön cephesi güneye bakan evlerin her birinin bin metrekare kendine ait bahçesi bulunuyor. 468 metrekare büyüklüğünde 4 katlı villaların satış fiyatları ise 2 milyon 500 bin ile 2 milyon 900 bin dolar arasında değişiyor.

Üsküdar’ın en nezih ve tarihi semtlerinden Kısıklı’da, Çamlıca’nın güneye bakan yamacında, çam ağaçları ve yeşillikler içinde, 7.000 m2’lik alanda “7 Ev” inşa ediliyor.

%90 yeşil alan… Bu doğa parçasının sadece % 10’u inşaata ayrıldı.
“Ev” lerin ön cephesi güney yönünde olup “her ev için 1.000 m2 bahçe” ayrılmıştır.
Sınırları peyzaj düzenlemesi ile belirlenmiş özel bahçenizde “Ev’inizden” adımınızı attığınızda her an ve tam anlamıyla doğa ile iç içe olacağınız bu proje ile yakından tanışın.

Çamlı Bahçe evleri kuzeyden Karadeniz ve İstanbul boğazından gelen serin rüzgarlar nedeni ile İstanbul genelinden ortalama 3-4 derece daha serindir.
Yazın çok sıcak havalarda bile Karadeniz’den gelen bu tatlı esinti hissedilmektedir.

Giriş katlarında salon, mutfak, rüzgarlık, tuvalet ve antre bulunan villaların, birinci katlarında yatak odası, giyinme odası, ebeveyn banyosu, misafir yatak odası ve banyosu, çocuk yatak odası bulunuyor. Çatı katlarında ise teras, yatak odası, banyo ve şark salonu var. Bodrum katlarda hobi odası ve çamaşır odası ve yardımcı odasına yer verilmiş. Kapalı devre kamera sistemiyle 24 saat güvenlik hizmeti verilen sitede, her villaya dört araçlık otopark ve misafir otoparkı ayrılmış.
Satış ofisi: 0216 328 60 28
Web: www.camlibahce.com

Sabah