Bursalılar Bursa Modern Festival Meydanı’nı sevdi

Gayrimenkul sektörünün lideri Sinpaş ve Türkiye’nin ve dünyanın yıldızlarını Türkiye’nin dört bir yanında seyirciyle buluşturan BKM işbirliği ile gerçekleştirilen “Yaza Veda Konserleri”nin ilki önceki akşam Türk pop müziğinin efsane grubu MFÖ konseriyle gerçekleşti.

Türk pop müziğinin en önemli ve en köklü gruplarından MFÖ, SİNPAŞ ve BKM işbirliği ile
önceki akşam Bursalılar’a muhteşem bir konser verdi. Mazhar-Fuat-Özkan üçlüsü konsere “Ele Güne Karşı” ile başladı. “Mazeretim Var”, “Bazen”, “Psikopat”, “Bu Sabah Yağmur Var İstanbul’da” şarkılarıyla devam etti. Mazhar Alanson konser açılışında, Bursa’nın yeni konser alanı Bursa Modern’de ilk kez sahne alarak, Sinpaş’a ve BKM’ye teşekkür etti.

Bursa’nın en büyük konut projesi olan Bursa Modern projesi içerisinde yer alan festival meydanında gerçekleşen konserde anılara yolculuk yaptıran şarkıları ve eğlenceli atışmaları ile MFÖ, Bursalılar’a unutulmaz bir gece yaşattı.

Mekanı dolduran MFÖ hayranları finale doğru söylenen “Ali Desidero” ve “Sude’” şarkılarında eşlik etti ve 7’den 70’e herkes konseri ayakta bitirdi. MFÖ’yü bırakmaya niyeti olmayan Bursalılar alkışlarla grubu tekrar sahneye davet etti. Hayranlarını kırmayan MFÖ tekrar sahneye çıkarak “Ele Güne Karşı’yı” Bursa Modern’in göl manzarasına karşı söyledi.

Sinpaş Bursa Modern’in ev sahipliğinde düzenlenen konserlerin biletleri www.biletix.com ve yerel satış noktalarında yer alıyor ve tüm konserler saat 20:30’da gerçekleşiyor.