Burcunuza özel parkeler

Ev ve ofislerini kişiselleştirmeye parkelerinden başlamak isteyenlere Dendro yeni çözüm önerileri getiriyor. Kişiliğimizin belirleyici unsurlarından olan burcumuz, seçimlerimizde, tutumumuzda ve hayata bakışımızda aktif rol oynuyor. Her burcun kendine has beğenilerinden, tarzlarında yola çıkan Dendro, burçlara özel olarak ürettiği parke seçeneklerini tüketicinin beğenisine sunuyor.

Aslan burcunun tercihi, Amerikan Ceviz ağacı parkeleri…

Aslan burcunun en belirgin özelliklerinden, ihtişam ve zenginlik gibi unsurları estetikle harmanlayan Dendro, Aslan burçlarının duygularını Amerikan ceviz ağacından ürettiği parkeleriyle okşuyor.

Yay Burçlarının gözdesi Meşe…

Özgürlüğüne düşkün, yaratıcı ve uçarı özellikleriyle bilinen Yaylar meşe ağacında yapılan parkelere rağbet gösteriyor.

Meşe ağacında yapılan parkeler istenilen renge boyanarak istenilen karaktere rahatlıkla sokulabiliyor. Yay burcunun parkeleri, Akdeniz esintisinden, kış temasına kadar birçok farklı temaya bürünüyor.

Dengeli ve riski sevmeyen Terazilerin favorisi Tropik ağaçlar…

Tropik ve egzotik iklimin ağaçları olan İroko ve Merbau, içinde barındırdığı sıcak renklerinin yoğunluğu nedeniyle evinde ağır, dengeli ve riskten uzak bir dekorasyonu tercih eden Terazilerin ilk tercihi olarak öne çıkıyor.
Dengenin burcu olan Terazinin, tropikal ağaçları tercih etmelerinin başlıca sebepleri; bu parkelerin kolay kuruması, geç çürümesi, suya ve rutubete karşı dayanıklı olması.

Koç ve Oğlak burçlarının tercihleri sert ağaçlar…

Sert, İnatçı, mantıklı ve görüşlerinin sonuna kadar arkasında olan koç ve oğlak burçları, kendi ruh sertliklerini gül, dişbudak ve gürgen gibi sert yapılı ağaçlarda buluyorlar.

Balık ve Yengeçlere naif parkeler…

Diğer burçların aksine duygusal, naif ve hassas olan Balık ve Yengeçler parke seçerken de bu unsurlar doğrultusunda hareket ediyor. Romantizmin burcu olarak da bilinen Balık ve Yengeçler kiraz ve maun ağacının zarifliğini kendileriyle özdeşleştiriyorlar.

Akrep Burcunun tercihi Afrika kökenli, kızıl tona sahip Sapelli Ağacı…

Akrep Burcunun, ihtişam, zarafet ve otantik unsurları bünyesinde barındıran dekorasyon ürünlere karşı ilgisinden yola çıkan Dendro, Afrika, Amerika ve Uzakdoğu’nun Tropik ormanlarında yetişen ‘Sapelli’ ağacından ürettiği parkelerle akrep’lerin ruhlarını okşuyor.

Kaynak : Hurriyetemlak.com