Bu projede ev ile iş yaşantısı bir arada

Dumankaya İnşaat’tan Kurtköy’de home office projesi. 376 home office ile Dumankaya Flex Kurtköy projesi, iş ile ev yaşantısını bir araya getirecek.

Dumankaya İnşaat’ın, Kurtköy’de yapacağı yeni Home Office projesi Dumankaya Flex Kurtköy, iş ile ev yaşantısını bir araya getirecek. Dumankaya Flex Kurtköy’te 5 ayrı blokta toplam 376 adet home office bulunacak. 40-66 metrekare arası stüdyo, 60-86 metrekare arası 1 1 ve 90-154 metrekare arası 2 1 home officeler projedeki daire tiplerini oluşturuyor.

Dairelerin fiyatları büyüklüklerine göre 84 bin lira ile 393 bin lira arasında değişiyor. Kapalı devre iletişim platformu ile hava durumundan trafiğe, site içiduyurulardan Dumankaya haberlerine kadar her türlü konuda bilgi edinilebilecek.

Home Office sahipleri Pusula Business ile 7/24 sekretarya destekli Concierge hizmetinden firmalara özel Türkçe ve İngilizce 7/24 call center hizmetine, firma çalışanlarının motivasyonuna yönelik özel hobi organizasyonlarından, özel davet ve toplantı organizasyonlarına, her türlü teslimat ve kurye hizmetlerinden hatırlatma servislerine indirimli araç kiralama ve havaalanı transferlerine kadar bir çok hizmetten faydalanabilecek.

Her türlü alt yapısı ve mimari özellikleriyle LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) sertifikasına aday bir proje olan Dumankaya Flex Kurtköy’de ısı ve ses yalıtımıyla daha az maliyet, daha az karbon salınımı, yeşil çatı uygulamasıyla yağmur suyundan yararlanma, atık sisteminin yükünü hafifletme, bölge florasından oluşturulan yeşil katmanlarla oksijen üretimi ve sera etkisi oluşturan yansımaları en aza indirgeme gibi birçok konuda çevreye daha duyarlı bir yaşam alanı hedefleniyor.

Çatıdaki yüzme havuzu, flexible roof ve executive lounge gibi birçok alanın bulunduğu Dumankaya Flex’te, lobi hizmetleri, fitness salonu, çocuk oyun alanı, alışveriş birimleri, kademeli yansıma havuzları, teras bahçeleri, yürüyüş ve koşu parkurları, açık ve kapalı otopark ile 24 saat güvenlik hizmetleri yer alıyor.

“2011’DE 400 MİLYON LİRALIK PROJE ORTAYA ÇIKARACAĞIZ”

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya, projenin tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, Dumankaya Flex Kurtköy’ün 2010’daki 5. projeleri
olduğunu belirterek, “Bu proje ile birlikte 2010’da 325 milyon liralık bir proje ortaya çıkardık. 2011’in ilk 6 ayında 4 proje ile 400 milyon liralık proje ortaya
çıkaracağız” dedi.

Dumankaya, Türk ekonomisinin bütün dünyaya parmak ısırtacak şekilde ilerlediğine, bunun önemli faktörlerinden birinin de gayrimenkul sektörü olduğuna işaret etti.

Dumankaya Cadde’de satışa çıkarılan konutlarda yüzde 60’lık satış gerçekleştirdiklerini ifade eden Dumankaya, bu nedenle Flex projesinin çıkışını hızlandırdıklarını kaydetti.

“ÖNÜMÜZDEKİ YIL BÜYÜMEMİZ YÜZDE 50’NİN ÜZERİNDE OLACAK”

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dumankaya da peşinatsız ödeme sistemini projenin başlangıcından itibaren uygulamaya aldıklarını, taksitlerin aylık 839 liradan başladığını belirtti.

Projeyi 2013 Ağustos’ta teslim edeceklerini ifade eden Dumankaya, “Serbest çalışma artık yeni bir trend. Evle işin arasını ne kadar kısaltabilirsek ülkemize o kadar katkı sağlamış olacağız. Evle ofisin arasını üç saniyeye indirdik” diye konuştu.

Seneyi güzel sonuçlarla kapatacaklarını, bu yıl yaklaşık yüzde 30’luk büyüme elde edeceklerini söyleyen Dumankaya, önümüzdeki yıl büyümelerinin yüzde 50’nin de üzerinde olacağını, yeni konseptlerinin de sektör içinde yeni bir bakış
açısı getireceğini kaydetti.

2011’İN İLK 6 AYINDA 4 PROJE

Dumankaya Pazarlama ve Satış Direktörü Ufuk Kayador ise projenin Kurtköy’ün tam kalbinde yer alacağını belirtti. Sunumunu yaptıkları proje ile 2010 yılında 5 projenin tanıtımını gerçekleştirdiklerini ifade eden Kayador, “2011 yılının ilk 6 ayında planladığımız projelere bakacak olursak, Sabiha Gökçen Havaalanı’nın yanıbaşındaki Tuzla Aydınlı Gizlibahçe bölgesinde 3 yeni projemiz var. Villa Gizlibahçe Projesi ile oturum ve yatarım amaçlı olmak üzere toplam 3 projemiz olacak. Ayrıca Bahçeşehir bölgesinde Dumankaya Modern’in yanındaki satın aldığımız arsada toplamda 1.500 konutluk projemizi de devreye almayı planlıyoruz.

Bunlar 2011’in ilk 6 ayı için kesinleşen ve lansmanını yapacağımız 4 proje” diye
konuştu. Kayador, yılın ikinci 6 ayında geliştirmeyi düşündükleri projeler de
bulunduğunu, bunların çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini söyledi.

Milliyet