Bodrum Secret Garden Evleri’nde 145 bin liraya

Bodrum hem yatırım yapmak isteyenlerin, hem de Bodrum’un keyfini çıkartmak isteyenlerin gözdesi. Siz de Bodrum havası solumak ya da geri dönüşü karlı bir yatırım yapmak isteyenlerdenseniz Secret Garden Evleri size bu fırsatı 145 bin liraya sunuyor.

Cansızoğlu İnşaat tarafından Bodrum-Tuzla mevkiinde hayata geçirilen Secret Garden Evleri pğrojesinde teslimler çoktan başladı. Üstelik 1+1 konutlar tükendi bile…

Hayatın hızlı temposu ve metropol yaşamının sıkıntılarına karşı tüm beklentilere cevap verecek bir konsept içeren proje sahiplerine yaşamın tüm güzelliklerini sunmak için planlanmış.

Projede yer alan daireler her yönüyle kaliteli , doğayla barışık , dayanıklı ve 1. sınıf malzemeler kullanılarak ihtiyaçlar kadar beklentilerinde karşılandığı , sağlam , uzun ömürlü ve kullanışlı mekanlar oluşturuyor.

Havalanına sadece 5 dakika mesafede yer alan Secret Garden Evleri sayesinde artık yol sizin için işkence olmayacak, uçaktan iner inmez evinize kolaylıkla kavuşacaksınız.

Yeni faaliyete geçen 2000 dönümlük Vita Golf Park Sahasına birkaç dakika, kıyı sahillerine 5-6 dakika, Bodrum’a 20 dakika uzaklıkta olması her ihtiyacınıza kolayca cevap vereceğinin göstergesidir.
Sitenin birkaç dakika uzaklığında büyük bir alışveriş merkezinin ve ikinci 5000 konutlu golf sahasının yapım aşamasında olması ileride bu dairelerin size kazanç sağlatacağını da gösteriyor.

Şehir yaşamının olumsuzluklarından arınmak , doğa ile iç içe, sevdikleriyle sağlıklı bir yaşam sürmek, kent yaşamında yitip giden komşuluk değerlerini yeniden hatırlamak ve kent dışında , kent konforu yaşamak isteyenler için her türlü ayrıntı düşünülerek hazırlanmış aile sıcaklığını bulacağınız bu dairelerden son kalanlar sizin için bekliyor.

Projede yer alan 1+1 konutların satışı tamamlanmış. 2+1 konutlar ise, 145 bin lira ile 165 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışta. Secret Garden Evleri’nde, kiralama sistemiyle de, Bodrum’un güzelliğini ve gizli bahçenin lüksünü yaşayabilirsiniz.

Tel : 0252 559 00 01

Milliyet