Bodrum Bodream’da 117 bin Euro’ya

Kıyı Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Bodream projesinde rüyalar gerçek oluyor. 117 bin dolar’dan başlayan fiyatlarla

Bodream 1. Etapta yer alan yaklaşık 250 m2 yüzme havuzu, 190 m2 dinlenme havuzu ve 30 m2 çocuk havuzu açıldı. İlk etap villaların sahipleri oturmaya başlıyor.

Bodream, modern mimariyi 21. yüzyılın konfor anlayışı ile buluşturan 772 özel villa ile 525 dönüm bir rüyalar vadisi üzerinde yer alıyor. Yemyeşil bir arazi ve doğal güzelliklerin arasındaki villalar, iki katlı olarak brüt 116 m2 ile 147 m2 arasında değişen beş farklı tipte tasarlanmış. Farklı konum ve metrekarelerdeki deniz ya da doğa manzaralı villaların tümünde özel giriş, bahçe, teras ve balkon bulunuyor. Villaların her biri adını yeşil tonlarından alıyor: Olive (zeytin yeşili), Ivy (sarmaşık yeşili), Jade (açık yeşil), Moss (yosun yeşili) ve Lime (misket yeşili).

Betonarme yapı (BS25), ısı yalıtımlı alüminyum doğrama, tamamen doğal traverten kaplama, özel mutfaklar ve banyolar ile özel yüzme havuzları villaların özelliklerinden bazıları…

Bodream ’de modern yaşamın sunduğu ayrıcalıklar sadece villalar ile sınırlı değil. 52 adet futbol sahası büyüklüğündeki ortak açık alanda hayatı kolaylaştırmak için birçok imkân var.

Bodrum ‘un sessiz sakin liman kasabası Güllük ‘de, mavi ve yeşilin çerçevelediği tarihi bir yarımada Iasos, Bodream ile zamanın durduğu yeni bir yaşama uyanıyor. Proje, balıkçı köyüne ve antik kent Iasos’a yürüme mesafesinde, Bodrum Uluslararası Havalimanı’na ise sadece 20 dakika yakınlıkta yer alıyor. Şehir hayatının kalabalığından kaçarak yemyeşil doğayla baş başa kalmak, maviyi yeniden hatırlamak için Bodream‘de yeni bir yaşam sizi bekliyor.

Villalarının fiyatları ise, €117.000‘den başlıyor, € 148.000 ‘e kadar çıkıyor.
Siz de bu rüyayı yaşamak isteyenlerdenseniz, %100’e varan konut kredisi ve özel kampanya koşullarını öğrenmek için hemen iletişime geçmelisiniz.

Milliyet