Bizimevler 2’de erken teslim

Ispartakule’de İhlas İnşaat tarafından inşa edilen Bizimevler projesinde yeni bir teslim heyecanı yaşanıyor. Bizimevler 1’den sonra, Bizimevler 2’de de konutlar 8 ay erken teslim ediliyor.

Bahçeşehir’de inşa ettiği Bizimevler 1 projesinin büyük ilgi görmesinin ardından bölgede yatırımlarına devam eden İhlas İnşaat, Bizimevler 2 projesini tamamladı ve daireleri yeni yılın ilk günlerinde teslim etmeye başlıyor.

Bizimevler 2’nin Ekim 2011 olarak belirtilen teslim tarihinden 8 ay erken teslim edileceğini duyuran İhlas İnşaat, Bizimevler markasını tercih eden konut alıcılarını sevindirdi.

Yılın ilk ayında teslimlerin başlayacağı sitede tüm daireler A sınıfı ankastre, kombi ve klimalarla donatıldı. Tüm peyzaj çalışmalarının tamamlandığı sitede yüzde 90’lık kısım yeşil alana ayrıldı.

Site içerisinde yer alan alışveriş merkezinin çalışmaları son hızla ilerliyor. Sitenin bitişiğinde yer alan okulun inşaatının büyük kısmı tamamlanırken, sitenin yanında ki sağlık ocağının da tüm çalışmaları hızla devam ediyor.

Her daireye kapalı otopark ve her bloktan kapalı otoparka asansörle erişimi bulubab Bizimevler 2’de dairelerde çamaşır odası ile giyinme odası ve ebeveyn banyoları bulunuyor.

Arsasının yüzde 90’ı yeşil alan olarak planlanan projede kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, ilköğretim okulu, alışveriş merkezi, sağlık ocağı, kreş, cami, ve kültürel tesisler bulunuyor.

Bizimevler 2, lokasyonu ile de çok cazip. Bahçeşehir Ispartakule’de gişelere çok yakın olan proje İhlas Holding A.Ş.&İhlas Yapı Turizm ve Sağlık A.Ş Ortak Girişimi tarafından inşa ediliyor. Aynı konsorsiyum daha önce bu projenin yanında 78 bin metrekarelik alanda 720 konutluk Bizimevler 1 projesini tamamlamış ve sahiplerine teslim etmişti.

Sabah