Beyaz İnşaat üç ayrı bölgeye üç ayrı AVM ile girecek

İstanbul’da alışveriş alışkanlıklarını değiştirmek isteyen Beyaz İnşaat, White Hill, White Corner ve Oto Center projelerinin kapılarını önümüzdeki 7 aylık dönemde ziyaretçilere açabilmek üzere çalışmalarını devam ettiriyor.

30 yılda 2 milyon metrekare arsa üzerinde 1.500 konutun yanı sıra alışveriş ve iş merkezleri inşa eden Beyaz İnşaat, İstanbul genelinde bu zamana kadar Beyaz Residence, Beyaz Kent, Beyaz City Residence AVM, BeyCity, White Court, Beyaz Konaklar, Bakırköy Konakları ve Beyaz Center gibi projeleri gerçekleştirdi.

Alışveriş merkezi olarak White Hill, White Corner ve Oto Center projelerini gerçekleştiren Beyaz İnşaat, geliştirdiği projeler bütünü ile alışveriş anlayışında değişikler yapmaya hazırlanıyor.

Geleneksel tarzı tercih etti
Beyaz İnşaat tarafından Eyüp’te inşa edilen White Hill 2011 yılının Mayıs ayında faaliyete geçecek. Bölge halkının beklentilerini karşılaması düşünülen White Hill, teras katı da dâhil olmak üzere 5 kata ve toplamda 15 bin metrekarelik bir kullanım alanına sahip olacak. White Hill, herkesin kolayca ulaşılabileceği bir lokasyonda bulunuyor.

29 Ekim’e yetişecek
29 Ekim’de açılması planlanan White Corner, Beylikdüzü ve İstanbul geneline hitap etmeyi planlıyor. Toplam da 5 kat üzerine kurulan White Corner, yaklaşık 20 bin metrekare büyüklüğünde bir kullanım alanına sahip olacak.

Arabaseverler unutulmadı

Farklı mimari tarzıyla dikkat çeken Auto Center, 35 bin metrekare alana sahip olacak. 2011 Mayıs ayında Avcılar’da açılması planlanan Auto Center’da yerli ve yabancı araba markaları bir arada bulunacak.

Adres : Atatürk Bulvarı White Corner Beylikdüzü/İstanbul
Tel:0212 871 29 29
Fax:0212 872 66 66
E-mail: [email protected]
Web: www.beyaz-insaat.com