Bahçeşehir Kelebekler Vadisi’nde 230 bin liraya

Mimart Yapı’nın “nefes aldıran” projesi Kelebekler Vadisi, sadece bir ev değil, doğa ile iç içe huzurlu bir yaşam sunması nedeniyle, yüksek bloklardan ve şehir kalabalığından sıkılanlar tarafından tercih ediliyor.

3+1 ve 4+1 daire tipleri ile A tipi villaların satışları tamamlanan projenin 166 konutluk butik bir proje olması ve projeyi tercih edenlerin ağırlıklı olarak ailelerden oluşması komşuluk ilişkilerini de ön plana çıkarıyor. Evlerin %68’inin bahçe kullanımına sahip olması, unutulmaya yüz tutan bahçe kültürünü de canlandıracak.

Az katlı yaşam şekli ve kaliteli mimarisi ile dikkat çeken, yeşille toprakla bir arada olmayı sevenler için inşa edilen Kelebekler Vadisi; Bahçeşehir Ispartakule gişelerine sadece 8 dakikalık  mesafesi ile de günlük hayatta ihtiyaç duyulabilecek her türlü sosyal donanıma yakın ve şehrin karmaşasından uzak bir yerleşim alanı.

Mimart Yapı yetkilileri: “Son yıllarda İstanbul’un merkezi sayılabilecek bölgeler yurt dışında olduğu gibi daha çok iş yeri odaklı bölgeler haline dönüşüyor.. araç gürültüsü, klakson sesleri, koşturmaca v.b. insanı yoran yerleşim alanlarına karşılık, Kelebekler Vadisi’nin huzur veren, dingin bir yaşam alanı sunmasının büyük avantaj olduğunu ve bunun farkında olanların bir an önce Projede yerlerini ayırttıklarını” belirtiyorlar.

Hem daire hem de villa seçeneği sunan Kelebekler Vadisi’nde projenin ilerlemesi ile birlikte fiyatlarda da artış gözleniyor.. Yetkililer, “bundan sonraki süreçte de fiyat artışlarının devam edeceğini ve avantajlı bir alışveriş yapmak isteyenlerin mutlaka Kelebekler Vadisi’nin ziyaret ederek, Projenin adına ne denli yakışır olduğunu yerinde görmeleri gerektiğini” sözlerine ekledi..

TEB’den Kelebekler Vadisi’ne Özel Kredi İmkânı

Banka Kredisi İmkânı:
TEB, Kelebekler Vadisi’ne özel kredi imkânı sağlıyor..

Peşinat: %25’lik peşinat tutarı sözleşme sırasında ödeniyor ve kalan %75’lik kısım banka tarafından kredilendiriliyor..

Vade: 120 ay

Vade Oranı:
0-60 ay arası %0,78
61-120 ay arası %0,80

Sabit Taksit İmkânı: Peşinat ödemesinden sonra kalan kısım 120 aya kadar sabit taksitlerle vadelendiriliyor..   Sözleşme yapıldıktan sonra evin sahibi, fiyatlarda meydana gelecek artışlardan etkilenmediği gibi, bugün ne taksit ödüyorsa 120 ay boyunca da aynı sabit taksiti ödüyor.

Proje Hakkında

Bahçeşehir’in yeni gözdesi Kelebekler Vadisi; “Az Katlı Yatay Yaşam Konsepti” sloganıyla yüksek katlı yaşamdan bunalanları kendine çekmeye devam ediyor.

Mimart Yapı tarafından Bahçeşehir’de yapımına devam edilen ve sadece 166 ailenin yaşayacağı butik bir proje olma özelliğini taşıyan Kelebekler Vadisi, doğa ve yeşil ile iç içe yaşamayı seven ailelerin tercihi oluyor.

Lokasyon
Kelebekler Vadisi, düzenli yapılaşması ile son yılların en gözde yerleşim yerlerinden biri olan Bahçeşehir’de yer alıyor. Tem otoyolu Ispartakule gişelerine 8 dakika mesafede yer alan proje, şehrin karmaşasından uzak ancak tüm imkânlarına yakın olmak isteyenlerin yeni adresi.

Proje Künyesi
Kelebekler Vadisi’nde 71.491m2 alan sadece 166 aileye ayrıldı. Tamamı tripleks olan 82 özel villa ve sadece 4’er katlı 8 blokta yer alan toplam 84 özel dairesiyle Kelebekler Vadisi doğal bir yatay yaşam alanı.

Yatay Yaşam Konsepti

Yüksek katlı bloklardan ayrışmış yapısıyla Kelebekler Vadisi’nde binaların gölgesinden uzak bir yaşam sürmeniz hedeflendi. Kalabalık sitelerin aksine, özlenen komşuluk ilişkilerini bu projeyle yakalamanız mümkün.

Açık Alan

%84’ünün açık alanlardan oluşması sayesinde bu projede yaşayanlar nefes aldıklarını hissedebilecekler. Açık yüzme havuzları, tenis kortu, mini futbol sahası, basketbol-voleybol sahası, yürüyüş ve dinlenme alanları, fitness salonu gibi aktivite alanları projede yaşayanları dolu dolu bir sosyal hayata davet ederken, çocuklar da unutulmadı. Çocuk oyun alanları ve çocuk yüzme havuzları gibi detaylar onların da keyifli vakit geçirebilmesi için planlandı.

Bahçe
Kelebekler Vadisi’nde evlerin %68’inin bahçe kullanımı var ve bu nedenle bahçe hayatı oldukça yoğun. Toprağa basarak yaşamayı, yeşili ve doğayı sevenler burada vazgeçemeyecekleri bir yaşam alanı ile tanışıyorlar.

Panoramik Manzara

İki amfi tiyatronun sırt sırta vermiş şekli olarak tasarlanan benzersiz arazi yapısıyla, Kelebekler Vadisi’nde her evin kendine özel bir manzarası ve konumu var. Oldukça geniş bir bakış açısı elde etmenizi sağlayan bu detay ile görsel olarak tamamen özgürsünüz.

Mimari

Hem daire hem de villaların iç mekânlarında konfor ve estetik bir araya getirildi. Çağdaş mimari ile oluşturulan dış cepheler ahşap çizgilerle süslendi. Projede her evde balkon mevcut. Villa ve bahçe katı daireleri ise ayrıca teras alanlarına sahip.

Güvenlik
Kelebekler Vadisi’nin önceliği size her anlamda güvenli bir yaşam sunmaktır. Deprem güvenliği için radye temel uygulanan projede, aile güvenliğiniz için güvenlik duvarları, 24 saat kontrollü tek giriş-çıkış noktası, güvenlik personeli ve güvenlik otomasyon sistemleri gibi tüm detaylar düşünüldü.

Hem aracınızın güvenliği, hem de çocukların site içerisinde güvenle hareket etmeleri için villalara ait 2’şer adet, dairelere ait 1’er adet otopark imkânı ve misafir araçlar için ek otopark imkânı bulunmakta.

Konut Tipleri

2+1, dört farklı 3+1, 4+1 ve üç farklı villa seçeneğinin bulunduğu projede toplam dokuz tip konut bulunuyor.

3+1 ve 4+1 daire ile A tipi villa satışları tamamlanan projede, sınırlı sayıdaki 2+1’ler 230.000TL’den ve villalar ise 630.000TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Hem daireler hem de villalar kaliteli mimarisiyle dikkat çekmekte olup, fiyatlar sınırlı sayıda daire ve villa için geçerlidir.

Milliyet