Avrupa Konutları Atakent 2’de son daireler satışta

1.108 konutluk Avrupa Konutları Atakent 2‘de yaşam başladı, son 60 daire sahiplerini bekliyor

Avrupa Konutları Atakent 2 Projesi planlanan teslim tarihinden 8 ay önce teslim edildi. 2011 Mart ayında teslim edilmesi planlanmış konutların teslimleri Temmuz ayı itibariyle yapıldı.

Atakent 2’den evlerini alanlar geçtiğimiz ay komşularla tanışma partisinde bir araya geldiler. Komşularla tanışma partisine katılan TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, “Bu bölge daha önce Halkalı olarak anılır, çok kıymet verilmeyen bir lokasyon olarak görülürdü. TOKİ ve Avrupa Konutları markasının birlikte yaptıkları projelerle, bugün burada gördüğünüz gibi 5 yıldızlı bir tatil köyünü hatırlatan, her türlü konfor ve ayrıcalığın düşünüldüğü, İstanbullulara yakışan yaşam tarzları üretiliyor. Artık bu bölge Atakent olarak anılıyor ve şehrin en gözde mekanlarını bünyesinde barındıran, kaliteli yaşam alanlarının yükseldiği bir semt olarak göz kamaştırıyor. Bu projeyi başarıyla, zamanından önce bitiren konsorsiyuma ve başta Süleyman Çetinsaya’ya teşekkür ediyorum. Sizler de bu projelerden konut satın alarak, TOKİ’nin ülke genelinde yürüttüğü sağlıklı şehirleşme çabasına ve dar gelirli vatandaşların da ev sahibi olmalarına katkı sağlıyorsunuz. Bu bakımdan sizlere de müteşekkiriz”dedi.

Büyük ilgi gören projede son 60 daire satışta.

Artaş – Güner İnşaat Ortak Girişimi, tarafından yapımı tamamlanan Avrupa Konutları Atakent 2, 82 dönümlük arsada 196.000 metrekarelik inşaat alanına sahip.

Henüz inşası devam ederken neredeyse tamamının satıldığı Avrupa Konutları Atakent 2’de aileler evlerine taşındı. 1.108 konutun bulunduğu projede son 60 daire son fırsatlarla satışa sunuldu.

Artaş – Güner İnşaat Ortak Girişimi İcra Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “Biz Atakent 1 ve TEM projelerimizi de resmi teslim tarihlerinden aylar öncesinde müşterilerimize teslim etmeyi başardık. Bunda elbette bizim bütün çalışma arkadaşlarımızın gayreti kadar çok değerli müşterilerimizin projelerimize gösterdiği teveccüh de çok etkili oldu. Avrupa Konutları müşterilerimizin yoğun ilgisi sayesinde Türkiye’nin en güçlü konut markalarından biri oldu ve her projemizde çok büyük satış başarıları elde ettik. Bu başarı da bizim hem finansman hem de inşaat gücümüze güç kattı” dedi.

Milliyet