Avrupa Konutları Atakent 2 kira getirisinde de iddialı

Yüksek kazanç oranları ve erken teslim süresi ile dikkat çeken Avrupa Konutları Atakent 2 yüksek kira getirisi ile de kazandırıyor. Projede 1+1 daireler bin 300 liraya kiracı buluyor.

Artaş-Güner ortaklığı tarafından inşa edilen bin 108 konutluk Avrupa Konutları Atakent 2 projesinde 2011 Mart ayı olarak belirtilen teslim tarihinden 8 ay önce teslimler gerçekleştirilerek yaşam başladı.konut alıcılarına kısa dönemde sağladığı prrimle kazanç sağlayan Avrupa Konutları Atakent 2, yüksek kira getirisiyle de yatırımcısına kazandırıyor. 1+1 dairelerin bin 300 TL’ye varan fiyatlarla kiracı bulduğu Avrupa Konutları Atakent 2 projesinde son daireler özel ödeme seçenekleriyle sunuluyor.

TOKİ BAŞKANI TEŞEKKÜR ETTİ
Avrupa Konutları Atakent 2’nin komşularla tanışma partisine katılan Başbakanlık Toplu konut İdaresi (TOKİ) Başkanı ErdoğanBayraktar, “Bu bölge daha önce Halkalı olarak anılır, çok kıymet verilmeyen bir lokasyon olarak görülürdü. TOKİ ve Avrupa Konutları markasının birlikte yaptıkları projelerle, bugün burada gördüğünüz gibi 5 yıldızlı bir tatil köyünü hatırlatan, her türlü konfor ve ayrıcalığın düşünüldüğü, İstanbullulara yakışan yaşam tarzları üretiliyor. Artık bu bölge Atakent olarak anılıyor ve şehrin en gözde mekanlarını bünyesinde barındıran, kaliteli yaşam alanlarının yükseldiği bir semt olarak göz kamaştırıyor. Bu projeyi başarıyla, zamanından önce bitiren konsorsiyuma ve başta Süleyman Çetinsaya’ya teşekkür ediyorum.” dedi. Avrupa Konutları, Atakent’teki üçüncü projesi Avrupa Konutları Atakent 3 ile yakında satışa çıkıyor. Y90’ın yeşil alana ayrıldığı Atakent 3 projesi, 2 bin 400 konuttan ve 160 odalı bir otelden oluşuyor. Çalışmaların son hızla ilerlediği proje lanse edilişinden bugüne Avrupa Konutları markasını bilen, tanıyan herkes tarafından merakla bekleniyor.

Sabah