Autopia’da metrekare fiyatları 2 bin 100 dolar’dan başlıyor

Keleşoğlu ve Gül İnşaat grubunun alışveriş merkezi projeleriyle sahip olduğu sektör tecrübesinin tematik AVM konseptine yansıması olarak ortaya çıkan Autopia’nın inşaatı hızla devam ediyor.

Sınırsız bir hayal gücünün gerçekle buluştuğu, benzersiz otomobil alışveriş merkezi Autopia, her yaştan otomobil tutkununa otomobille ilgili her şeyin içinde yer alacağı, yaşam ve hobi alanlarından, sergi ve müzayede salonlarına kadar geniş bir yelpazede farklı hizmetler sunmaya hazırlanıyor.

Düşlerinize inanamayacaksınız…

Otomobille ilgili tüm markaları bulabileceğiniz, alım işlemlerini oradan oraya koşuşturmadan tek bir noktada yapabileceğiniz, beğendiğiniz aracı anında test edebileceğiniz, siz arabanızı seçerken sevdiklerinizin eğlenceli vakit geçirebileceği bir yer düşleyin. Keleşoğlu ve Gül İnşaat’ın başarılarla dolu 30 yıllık sektör tecrübesinin, mimar Gökhan Avcıoğlu ve Dara Kırmızıtoprak tarafından hayata geçirildiği Autopia rüyası ile tanışmaya hazırlanın.

Sadece otomobil tutkunlarının değil tüm aile bireylerinin farklı zevklerine, hobilerine karşılık verebilen, çatısında yer alan 800 metre uzunluğundaki benzersiz test sürüş pisti ile satın almak istediğiniz aracı anında deneme fırsatı yakalayabileceğiniz, alım-satım işlemleriniz, finansal çözümleriniz için bankalara ve sigorta şirketlerine kolayca ulaşabileceğiniz ve içerisinde kendi aracınızla dolaşabileceğiniz benzeri olmayan Autopia 365 gün sürecek bir otomobil fuarı olarak tasarlandı.

Otomobil ile ilgili her şeyin sadece yürüme mesafesi uzaklığında olduğu Autopia’da birinci ve ikinci el otomobil galerinin yanı sıra sektörün büyük oyuncuları olan distribütörlere de kolayca ulaşabilmeniz mümkün. Üstelik siz otomobilinizi seçerken sevdikleriniz yaşam alanlarında en az sizin kadar keyifli vakit geçirebilecek. Ayrıca Autopia ziyaretçileri deniz araçları, motorsikletler, karavanlar, bisikletler, akülü araçlar ve otomobil – uçak maketleri gibi motorlu ve motorsuz birçok hobi aracını da bu çatı altında bulabilecek.

Autopia’da Yerinizi Almak için geç kalmayın

Autopia’da bulunan showroomlar istenilen metrekare mağazayı birleştirme özelliği sayesinde yatırımcıların oldukça ilgisini çekiyor. Yüzde 25’i satılan showroomlar’ın metrekare fiyatları 2100 USD başlıyor. Minimum galeri alanı ise 180 m2. Yatırımcılar konseptin bir özelliği olan istedikleri kadar mağazayı birleştirebilme ayrıcalığı sayesinde diledikleri M2’de showroom’lar oluşturabiliyor. Autopia’da en düşük peşinat belirlenecek olan m2 üzerinden nakit ya da %30 peşinata 24 ay vade farksız dolar bazında ödeme şeklinde gerçekleşiyor.

www.autopia.com.tr

“Autopia’da metrekare fiyatları 2 bin 100 dolar’dan başlıyor” için 2 yorum

  1. minimum galeri alanı 180 m2. m2 karesi ise 2100$. Tl bazında en düşük galeri alanı 640.000TL civarında ayrıca fuar 365 gün sürecekmiş .S

Yorumlar kapatıldı.