Ataşehir’e lüks geliyor

Kaliteden ödün verilmeden oluşturulan ve bölgedeki alternatif projelerden daha avantajlı fiyatlarla, satış sonrası hizmetleri de içine alan bir yaşam tarzını bir araya getiren Deluxia, Batı Ataşehir’in en gözde projesi oldu.
Teknik Yapı’nın gerçekleştirdiği her projede müşterilerine yüksek kazanç sağladığını söyleyen Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, Deluxia’nın bu kapsamda listenin en başında yer aldığını belirtti. Teknik Yapı olarak yeni bir projeye başlamadan önce en az 5 yıllık bir gelecek öngörüsünde bulunulduğunu ve fiyatlamanın buna göre yapıldığını ifade eden Umut Durbakayım, Deluxia projesindeki planlamanın ise 2×5 yıl olarak yapıldığını açıkladı.

Ataşehir’in Anadolu yakasında en hızlı büyüme gösteren bölge olduğuna değinen Durbakayım Deluxia’nın ayıracaklarını şöyle sıraladı;
“Kartal’da gerçekleştirdiğimiz projelerin hepsi bulundukları bölgede emsalleri olmadığı için yüksek prim potansiyelini çok rahat gerçekleştirebilecekler. Deluxia ise hızla kabuk değiştiren ve rakipleri olan bir proje. Bu nedenle Deluxia projesini yapmadan önce uzun bir çalışma gerçekleştirdik. Bilindiği gibi Deluxia Las Vegas kentindeki Bellagio’dan esinlenmiş bir mimari yapıya sahip. Projeyi gerçekleştirirken mimari yapının yanında Las Vegas’a eklediği katma değerleri de inceledik. Dünyanın dört bir yanından Las Vegas’a giden insanlar çok çeşitli ve ilginç mimari yapıdaki oteller olmasına rağmen önceliklerini Bellagio’dan yana kullanıyor. Çünkü orada verilen hizmet anlayışı diğer rakiplerine göre çok daha iyi ve fazla. Deluxia Palace ve Suites’de benzer stratejiyi kullandık. Bölgede yer alan projelerde iyi bir yaşam alanı satılırken, biz ise yüksek kaliteli yaşam alanına yüksek kalitede hizmeti de ekledik. Bir diğer önemli avantajı da fiyat olarak sunduk. Kendimize ait bir arsada yükselen Deluxia’da uygun fiyat ve ödeme koşulları sunduk. Deluxia’yı farklı kılan bu değerlere bölgenin sahip olduğu avantajları da ekledik. Mesela yakın zamanda hayata geçmesi planlanan İstanbul Finans Merkezi, Ataşehir’i prim yapacak bölgeler arasında üst sıraya taşıdı. Bu Teknik Yapı’nın sunduğu ve bölgenin sahip olduğu artıları bir araya toplayınca; müşterilerimize hem ‘home’ hem de ‘ofis’ şeklinde kullanılması mümkün bir proje gerçekleştirdik. Kısacası yaşamak veya yatırım yapmak isteyenlere yüksek standartlarda bir hayat ile yüksek prim potansiyelini aynı anda sunduk.”

Saray ihtişamını yansıtacak
Batı Ataşehir bölgesine Uphill Court projesi ile farklı bir tanım getiren Teknik Yapı, 702 lüks rezidanstan oluşan Deluxia projesi ile bölgedeki yatırım fırsatını size sunuyor. Concierge ve resepsiyon hizmetleri, teknik servis ve 7/24 Teknik Güvenlik sayesinde Deluxia’da hiçbir şeyle uğraşmanız gerekmeyecek, hayatın tadını çıkarmak için vaktiniz size kalacak. Daire sahiplerine daha iyi sosyal yaşam imkanı sağlamak için her türlü spor ve dinlenme olanağının sağlandığı Deluxia Palace’ta açık yüzme havuzu, çocuk oyun sahası, çocuk kulübü, yarım basket sahası, yürüyüş ve koşu parkuru, site lokali bünyesinde barındıracak. Deluxia Palace’ın sosyal tesislerinde TV odası, kütüphane, toplantı odası, alt katlarda ise sauna, fitness center, step/aerobik/plates merkezi, vitamin bar, dinlenme odaları, buhar odası, Türk Hamamı, masaj odaları ve elips şeklindeki 106 m² büyüklüğünde bir kapalı havuz yer alacak. Teknik Yapı projelerinde standart hale gelen ve toplam 559 araçlık kapasitesi olan kapalı otoparkta 1+1, 2+1 tipi daireler için 1, 2+1 dubleks, 3+1 ve 4+1 daireler için 2 araçlık otopark alanı yer alacak.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi, fiyat listesi ve ödeme koşullarını görmek için tıklayınız !

Deluxia Suites, minimal yaşam tarzını benimseyen, fakat bunun yanı sıra lüks ve konforlu yaşam tarzı isteyenlerin stüdyo ve 1+1 tipi daire taleplerine cevap verecek. Deluxia Palace ile sinerji oluşturan ve aynı hizmet kalitesini sunan Deluxia Suites’in kapalı mekanlarında 120 metrekarelik kapalı yüzme havuzu, fitness, kafeterya, sauna, buhar odası, step/aerobik/plates merkezi yer alacak. Deluxia Suites maliklerinin günlük tüketim ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik mağazaların hizmet verebilmesi için de üç ayrı cephede konuşlandırılan ve büyüklükleri 240 ile 350 metrekare arasında değişen üç ticari birim bulunacak. Her daire için bir adet kapalı otopark alanının tahsis edildiği Deluxia Suites’de bir adet de açık yüzme havuzu olacak.

Yeni bir cazibe merkezinin odağında
Deluxia’da, her türlü konfor ve lükse sahip stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde toplam 702 daire yer alıyor. Projede ayrıca 167 ile 256 metrekare arasında değişen 11 ayrı kiralanabilir ticari birim bulunuyor. Konumuna ve cephesine bağlı 20 farklı büyüklükte olacak dairelerin büyüklükleri; stüdyolarda 37.65, 1+1’lerde 54.29–67.07, 2+1’lerde 98.62–101,77, 3+1’lerde 131,23 ve 4+1’lerde ise 210,03–263,58 m2 aralığında değişiyor.
Baştan aşağı yepyeni bir görünüme kavuşan Ataşehir, yapılması planlanan Finans Merkezi ile başlı başına cazibe merkezi haline geliyor. Lüks konutları, düzenli altyapısı, ulaşım kolaylığı ve merkezi konumuyla birçok aile ve yatırımcı tarafından tercih edilen Ataşehir, İstanbul’un son dönemlerde en popüler bölgelerinden biri oluyor. Bölgenin tercih edilmesini sağlayan bir diğer neden ise uluslararası niteliklere sahip Fenerbahçe Arena’nın yakın zamanda hizmete girecek olmasıdır.