Ataşehir’de Şehir Işıkları’nda 159 bin TL’ye

Adalar’a, Modalar’a, Köprülere, alışveriş merkezlerine, cüzdanlara, sevdiklerinize, kısacası mutlu bir hayata artık çok daha yakın olacaksınız.

3 Blokta toplam 111 daireden oluşan proje, stüdyo dairelerden 5+1′ e kadar, geniş bir konut yelpazesine sahip konseptle her ihtiyacı karşılayacak daire tipleri sunuyor.

Herşey size çok yakın!

Proje, İstanbul ulaşım ağı içerisinde merkezi bir konumda; Batı Ataşehir’ de, FSM ve Boğaziçi köprüsüne 6′ şar km mesafede, gelecekte tüp geçit ve raylı ulaşımının aktarma noktalarında bulunan Kadıköy ve Üsküdar Meydanı’na 6 km mesafede, otoyola direkt bağlantılı, yakın zamanda taşınması öngörülen Merkez Bankası ve İstanbul Finans Merkezi alanına komşu, yakın çevresindeki İKEA, Metro, Carrefour, Meydan, Praktiker, Bauhaus, gibi birçok alışveriş merkezine dakikalar içinde ulaşılabilir mesafede yer alıyor.

Şehir Işıkları sizin için yanıyor!

İstanbul ulşaşım ağı içerisinde merkezi bir konumda yer alan proje; Batı Ataşehir’ de inşa ediliyor.
FSM ve Boğaziçi köprüsüne 6′ şar km mesafede, gelecekte tüp geçit ve raylı ulaşımının aktarma noktalarında bulunan Kadıköy ve Üsküdar Meydanı’ na 6 km mesafede konumlanan Şehir Işıkları otoyola direkt bağlantılı, yakın zamanda taşınması öngörülen Merkez Bankası ve İstanbul Finans Merkezi alanına komşu, yakın çevresindeki İKEA, Metro, Carrefour, Meydan, Praktiker, Bauhaus, gibi birçok alışveriş merkezine dakikalar içinde ulaşılabilir konumda.

Deprem yönetmeliğine uygun inşaat yapısı ile huzurlu bir yaşam sunan Şehir Işıkları’nda yaşayacak aileler 7/24 kesintisiz kameralı güvenlik sistemiyle kendilerini güvende hissedecekler.

Şehir Işıkları sakinleri; fitness center, yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı ile günün yorgunluğunu atabilecekler. Mini sinema salonu, çocuk kulübü, çocuk parkı gibi ayrıntıları da siz aileler için düşündük. Tüm bunların yanı sıra kapalı otopark, çağdaş peyzaj ve çevre düzenlemesi, dijital tv ve klima altyapısı, daireler arasında ve sosyal birimlerle dahili telefon bağlantısı da diğer ayrıntılar arasında.

İnşaat Sektöründe kaliteli ve özel projelerle katkı koymayı ilke edinmiş,genç ve dinamik yapısıyla,birikimlerini ‘’www.sehirisiklari.net’’çatısı altında bir araya getirmiş bilgili deneyimli teknik kadromuz ile nitelikli projeler için yoldayız.

Devam eden projelerimiz inşaat sektörüne değer katarak saygın konumumuzu pekiştirmek hedefimiz.

Tasarım ve imalat sürecinde insan,doğa şehir ve çevre birlikteliğine yeni yorumlar getirecek müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayış çıkış noktamız ve en önemli ilkemiz.

Misyonumuz:
Şirketimizin misyonu ve kalite politikası; faaliyette bulunduğumuz inşaat sektöründe, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birinci derecede önemli kılmak ve geliştirmek, projelerimizde mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmak ve çevreye saygılı olmak, kaynakları etkin bir şekilde dağıtılarak ekonomik avantajlar sağlamak.

Vizyonumuz:
Devam eden projelerimiz ile inşaat sektörüne değer katarak saygın konumumuzu pekiştirmek.

Projedeki diğer özellikler:
Cep Sineması
Açık Yüzme Havuzu
Fitness Center
Türk Hamamı
Sauna
Çocuk Kulübü
Jeneratör
Su Deposu
Klima alt yapısı
7/24 Özel güvenlik
Kaya zemin
Üstün İnşaat teknolojisi
Uydu yayın alt yapısı
Çağdaş peyzaj
Isı yalıtımı
Görüntülü interkom

İletişim :
E-Posta : [email protected]
Web adresi : www.tgyapi.com
Telefon : 0216 315 8484

Milliyet