Ataşehir Inlife Evleri’nde m2’si 5 bin TL’ye

Dündar İnşaat’ın Ataşehir’de inşa ettiği İnlife evlerinde 70 metrekare ile 178 metrekare arasında farklı büyüklüklerdeki konut metrekaresi 5 bin liradan satılıyor.

Dündar İnşaat’ın Ataşehir’de yükselen 211 dairelik Inlife Konutları’nda, çocuk odası, ebeveyn odası ve ebeveyn banyosu bulunuyor. Daireler dekorasyonlu olarak teslim ediliyor.

Site içinde yaşayan tüm çocukların ücretsiz faydalanabilecekleri açık alan olarak çocuk oyun parkı, basket sahası, tenis kortu, kapalı alan içinde ise açık-kapalı yüzme havuzu, oyun odaları, doğum günü kutlaması yapılabilecek kulüp binaları bulunuyor. Sosyal tesis içindeki tüm aktivitelerden her yaş grubundaki çocuklar faydalanabiliyor. Kapalı alanların büyüklüğü 750 metrekare civarında, açık alanlar ise bin 200 metrekareye yakın büyüklükte bulunuyorlar.

İnşaatına Ocak 2010’da başlanılan İnlife, Mayıs 2012’de teslim edilecek. Satışların başladığı projede, 1+1, 2+1, 3+1, bahçe ve teras kullanımlı daireler bulunuyor. Dairelerin metrekare fiyatı ortalama 4 bin 500 TL ile 5 bin TL arasında değişiyor. Dairelere kapalı otopark alanları ve özel depolar veriliyor. Projede, sosyal alanlara ek olarak yeşil alan içinde barbekü davetleri verilebilecek özel alanlar, yürüyüş ve koşu alanları bulunuyor.

Web: www.inlife.com.tr
E-posta: [email protected]
Tel: 0216 469 58 28

Milliyet