Armada City Projesi’nde ilk etap satışları tamamlandı

Trakya ve Çorlu’nun en nitelikli yaşam alanı Armada City Projesi’nde ilk etap satışları tamamlandı. “Fırsatı kaçırdım” diye düşününler vakit kaybetmeden 2. Etapta yerlerini almaya başladılar bile..

Mimart Yapı’nın Ekim sonuna kadar devam edecek kampanyasında, 120 aya kadar vade imkânından faydalanmak mümkün. %25’lik peşinat tutarı ise, kolaylık sağlaması açısından ikiye bölünüyor. %15’lik kısım sözleşme sırasında, %10’luk kısım ise Aralık 2011’de ödeniyor.

Ayrıca ertelenen peşinatın, sözleşme sırasında verilmek istenmesi halinde ekstra avantaj sunuluyor.

İstanbul’a yakınlığı ve gelişen / değişen yüzü sayesinde yatırımcıların da yeni gözdesi olan Çorlu, İstanbul’dan büyük ilgi görüyor.. İstanbul’da olup gerek oturum, gerekse yatırım ihtiyacı için Armada City’den ev almayı tercih edenlerin en önemli tercih nedenleri;

• Çorlu’nun gelişen yapısı,
• İstanbul’a bir nefes kadar yakın oluşu ve
• Trakya’da büyük firmalarda çalışan kalifiye personelin nitelikli konut ihtiyacını karşılayacak bir proje olması..

Armada City projesi bünyesinde yer alan ve geçtiğimiz aylarda satışı sunulan Mimart Çarşı da gerek Çorlu gerekse İstanbul yatırımcılarının büyük ilgisini çekmiş durumda.. Toplamda 40 adet ticari birimin yer alacağı Mimart Çarşı’nın Armada City aileleri için sağlayacağı evlere servis imkânı sayesinde, evden çıkmadan alışveriş yapılabilecek..

Seç – Beğen – Fırsatı Kaçırma

Armada City’de, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek 7 farklı daire seçeneğini çok özel fiyatlarla bulmak mümkün:

1+1 64m2 69.000TL
1+1 68m2 73.000TL
1+1 75m2 79.000TL
2+1 110m2 108.000TL
3+1 131,5m2 130.000TL
3+1 144,5m2 142.000TL
4+1 177m2 175.000TL

Her Yönden Avantajlısınız…

Armada City’nin, Ekim sonuna kadar sürecek kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenler her yönden avantajlı.

Sabit Taksitli Ödeme: Taksitlerde herhangi bir değişiklik olmaksızın, kullanılan kredi vadesi süresince her ay sabit taksit ile ödeme imkânı..

Vadelendirme: 120 ay

Avantajlı Vade Oranı: 120 ay için vade oranı sadece 0,90

Ara Ödeme ile Peşinatınızı Hafifletin: Peşinatın %15’lik kısmı sözleşme sırasında, %10’luk bölümü ise Aralık 2011’de ödeniyor.

Peşinat Avantajları: Ertelenen peşinatın erken ödenmesi durumunda veya %15 üzerinde ödenen peşinatlara da ekstra avantajlar sunuluyor.

Yatırım İçin Bulunmaz Fırsat

Yatırım yapmak için tercihiniz gayrimenkul ise, hem Çorlu hem de Armada City sizin için doğru adres. Dairenizi teslim alana kadar taksitleri siz öderken, teslim aldıktan sonra kiraya verdiğiniz takdirde kira geliri ile taksitleri rahatça ödeyebiliyorsunuz. Geleceğin sanayi şehri olmaya aday Çorlu’da bu imkânlarla konut sahibi olma şansını kaçırmayın.

İstanbul ve Çorlu Buluşuyor!

İstanbul’a yakınlığı ve gelişen sanayisi ile Çorlu kısa sürede Türkiye’nin en gelişmiş 10 ilçesinden biri haline geldi. Avrupa ve Asya arasındaki bağlantı yollarının Çorlu’dan geçiyor olması, serbest bölge avantajı, uluslararası taşımacılığa açık Tekirdağ Limanı’ndan Murat’lıya uzanan tren yolu inşaatı, uçuşlara başlayan sivil havaalanı ve lojistik köy projesi bölgenin önemini arttırıyor. Nitekim bu düşünceyi paylaşan, teknolojide dünyanın en büyük markalarından biri olan HP(Hewlett Packard)’nin yeni bölgesel üretim tesisi için Türkiye’yi ve Çorlu’yu seçmesi Çorlu’nun geleceği açısından önemli ipuçları vermekte. Bu nedenle Çorlu’nun gelişim potansiyelini gören İstanbul’luların yatırım planlarında Çorlu artık ön sıralarda yer almakta.

Çorlu’da Yaşam Standardınızı Yükseltecek Tek Proje

Çorlu’da şehrin tam kalbinde, Orion ve KİPA alışveriş merkezlerine bir adım mesafede bulunan tek proje olan Armada City, Çorlu’nun en büyük konut projesi olma özelliğine de sahip.

Projedeki sosyal donatıların fazlalığı ve standart özelliklerin yüksek oluşu alternatif arama ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Modern inşaat teknolojileri kullanılarak radye temel, tünel kalıp sistemiyle inşa edilen Armada City 106.126m² alan üzerinde, 11 katlı 37 blokta toplam 1.831 daireden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerini içeren sitede 87.500m² alan, yürüyüş yollarına, sosyal aktivite alanlarına ve yeşile ayrılmış durumda.

Sitenin güvenliği, 24 saat kontrollü giriş çıkış, güvenlik duvarları ve kamera sistemi ile sağlanıyor. Ayrıca proje, içerisinde bulundurduğu yüzme havuzları, futbol sahaları, basketbol-voleybol sahaları, tenis kortları ve kapalı sosyal tesisinde fitness’tan Türk Hamamı’na kadar planlanmış aktivite alanlarının çeşitliliği ile de Trakya’daki konut projesi kültüründe yeni bir tarz oluşturuyor.

İletişim: 0282 444 69 96

Milliyet