Ankara Tepe Prime’da 220 bin TL’ye

Eskişehir Yolu 9. km üzerinde yer alan; seçkin zevkleri olan, hızlı çalışma temposu içindeki dinamik ve şık iş dünyası profesyonellerine yönelik 218 ofis, 100 adet stüdyo ve 37 mağazadan oluşan Tepe Prime pek çok kamu kurumunun ve 6 üniversitenin tam orta noktasında yer alması, Bilkent metro istasyonuna yakınlığı, açık ve kapalı otoparkı, modern mimarisi ile Ankara’da seçkin bir yerleşim, iş ve yaşam merkezi konumuna sahip olacak.

Tepe Prime ‘da ofislerin metrekaresi 4 bin TL’den, istendiğinde home ofis olarak da kullanılan stüdyoların metrekare fiyatları ise 3 bin 500 TL’den satılıyor.

Tepe Prime projesinde daireler 220 bin ile 310 bin TL, ofisler ise 430 bin TL ile 710 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

TEPE PRIME Business…
18 ve 19 katlı iki bloktan oluşan Tepe Prime Business’daki ofisler, rahat ulaşım avantajı ve işlevselliklerinin yanı sıra değeri sürekli artacak bir yatırım fırsatı olarak da öne çıkıyor. Ankara’nın ofis anlayışını modern ve
prestijli bir noktaya taşıyan Tepe Prime Business, sunduğu üstün güvenlik ve teknik altyapı ile Ankara’lı iş dünyası profesyonellerinin estetik ve fonksiyonel ofis ihtiyacını karşılamaya hazırlanıyor.

TEPE PRIME Residence…
Stüdyolar farklı beklentilere sesleniyor. Home-ofis olarak da kullanılabilecek stüdyolar, konforu ve dinamizmi birlikte yaşamak isteyen sakinlerine Tepe İnşaat kalitesiyle yeni bir yaşam tarzı sunuyor.

TEPE PRIME Avenue…
Sıcak, yaşam dolu atmosferde, açık hava ferahlığında her damak zevkine hitap eden restoran ve kafeleri ile 24 saat yaşayan bir Keyif Merkezi kurgulanıyor. Alışılagelmiş büyük, kapalı alışveriş merkezleri yerine günlük ihtiyaçlarin karşılandığı, yemek ve sohbetin açık havada keyfe dönüştüğü butik bir merkez olacak  Tepe Prime Avenue, özel peyzajli sokak ve meydan düzenlemeleri, gösteri ve konser alanı, su oyunları, kafeleri ve restoranları ile ziyaretçilerine ideal bir keyif alanı sunuyor.

Adres:Eskişehir Devlet Yolu (Dumlupınar Bulvarı) 9. km. No:266 Ankara
Tel:0312 287 0 666
Fax:0312 287 2 178
E-mail: [email protected]
Web: www.tepeprime.com.tr