Anadolu Yakası’nda Kartal’dan Kadıköy’e fiyat avantajıyla en iddialı proje

3 bloktan oluşan “Centrium Park” ve 1 rezidanstan oluşan “Centrium Tower” ile Kentplus Centrium, 22.000 m2 lik alan üzerinde toplam 796 daireden oluşuyor.

Proje genelinde her beğeniye ve ihtiyaca uygun 52 çeşit daire bulunmakta. KentPlus Tower’da home ofis olarak da kullanabilecek 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunurken, Centrium Park’ta 1+1’den 4+1’e daire seçenekleri normal kat, dubleks, townhouse ve bahçe veya kat teraslı alternatifleri ile yer almakta.

Yeditepe Üniversitesi’ne yakınlığıyla da dikkat çeken KentPlus Centrium, yüksek prim potansiyeli taşıyor.

Emay İnşaat’ın Plus Konseptli KentPlus projeleri ile birlikte yarattığı 7000 m2 kapalı alana sahip Türkiye’nin en gelişmiş ve modern spor merkezlerinden biri olan ve İstanbullular tarafından büyük beğeni ve ilgi gören Pleon Sportivo’nun ikincisi de KentPlus Centrium bünyesinde hayat bulacak. Üyelik sistemi ile hizmet verecek olan Pleon Sportivo’da Kentplus Centrium sakinleri özel ayrıcalıklara sahip olacak.

Mimar Ömer Çamoğlu tarafından hazırlanan proje, merkezi konumu, prim potansiyeli, modern mimarisi, yüksek inşaat kalitesi ve sosyal imkânlarıyla dikkat çekiyor. KentPlus Centrium, Aralık 2012’de teslim edilecek.

Adres: Pleon Sportivo Barbaros Mh. Halk Cd. Batı Ataşehir/İstanbul

Tel:0216 444 12 00 
[email protected]
www.kentplus.com