Akbatı Yaşam Merkezi 2011’de Kapılarını Açacak

Teslime sayılı günler kala, projenin yükselişini, raporlayan Akiş Gayrimenkul inşaatın aşamaları ile ilgili bildirim yayınladı

Proje için çok hareketli geçen 2010 yılının ardından, 2011’de de inşaat çalışmaları hızla devam eden ve teslime sayılı günler kala, projenin yükselişini, raporlayan Akiş Gayrimenkul inşaatın aşamaları ile ilgili bildirim yayınladı

Mavi ve Yeşil Blok’ta betonarme imalatlar tamamlandıktan sonra daireleri birbirinden ayıran ytong duvar örme çalışmaları Yeşil Blok’ta tamamlanmış olup, Mavi Blok’ta ise bitmek üzere.

Daire içlerinde alçıpan bölme duvar işleri başlamış olup, çalışmalar hızla devam etmekte. Döşeme ısı izolasyonları ve şap işleri büyük ölçüde tamamlandı. Elektromekanik imalatlara hızla devam ediliyor.
Ağustos 2011’de kapılarını açacak olan Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile teslimlerine Aralık 2011’de başlayacak Akbatı Residences’a gösterilen ilgi memnun edici cinsten.

Akbatı konforunu görebilmeniz ve her gün değerlenen büyük yatırım fırsatını kaçırmamanız için satış ofislerine uğramayı ihmal etmeyiniz.

Milliyet