Ağaoğlu My World Europe’ya yoğun ilgi

Ali Ağaoğlu’nun reklam filminde rol aldığı ve 12 Dev Adam’a final oynamaları karşılığında ev hediye ettiği My World Europe daha lansmanı bile yapılmadan 750 dairenin satılmasıyla dikkat çekmişti. Yaklaşık bir haftadır Ağaoğlu müşterilerine yapılan ön duyurular nedeniyle projenin Atatürk Olimpiyat Stadı yakınındaki satış ofisini dolduran kalabalık, lansmanın ardından daha da arttı.

Başrolünde Ali Ağaoğlu’nun oyandığı reklam filminin televizyonlarda gösterime girmesinden bir gün sonra satış ofisini 2000 kişi ziyaret etti. Sabah 09:00’da ziyarete açılan My World Europe satış ofisi gece geç saatlerde son müşteriler de ayrılana kadar hizmet veriyor. Gece 02:00’ye kadar hizmet veren call center ise 2 gün içinde yaklaşık 6000’i aşkın kişiye proje hakkında bilgi verdi. Projenin myworld-europe.com adresi şu ana kadar 65 bin kişi tarafından ziyaret edildi. Satış ofisinde bekleyen müşterilerin açlığını bastırmak için yapılan ikramlarda ise yoğunluk nedeniyle günde 100 kg döner tüketiliyor.

My World Europe’ta tanıtım kampanyasının vizyona girmesiyle birlikte ilk haftasonunda satılan konut sayısının bini geçmesi bekleniyor. Projenin satışa sunulan ilk etabında 1.440 daire var.

Türkiye’de ilk kez dokunmatik ekranlardan satış yapılıyor

Konut sektöründe “maketten satış” diye bilinen, proje maketi üzerinden daire beğenmek veya küçük bilgisayar ekranları üzerinden resim bakmak tarihe karıştı. Ülkemizde ilk kez Ağaoğlu tarafından uygulanan sistem sayesinde dev dokunmatik ekranlar üzerinde müşterilere her türlü kat planı, daire planı ve vaizyet planı üzerinden satış yetkilileri tarafından bilgi verilebiliyor. Müşteriler bu ekranlar üzerinde istedikleri resmi veya planı büyütüp küçültebiliyor. Ağaoğlu, bu sistemin 3 boyutlu versiyonunu da çok kısa bir süre sonra ülkemizde ilk kez yine My World Europe satış ofisinde hayata geçirecek.

“Ağaoğlu My World Europe’ya yoğun ilgi” için 4 yorum

  1. 10 bin peşin veren herkes daire sahibi olacak deniyor ama daha sonra ödemelerin nasıl olacağı hakkında bir bigi verilmiyor bunu nasıl ve nerden öğrenebiliriz.

  2. 1+1 ler 132 bin liradan başlıyo ona göre gerisini hesabedin.herkes ev alacakmış kimi kandırıyosunuz yaa …

  3. 97 m2 lik 2+1 daire 377 bin tl. 10 peşin ver 10 bininde gitsin demek bu…

Yorumlar kapatıldı.