Ağaoğlu My World Europe 2. Etap Satışa Çıkıyor

Ağaoğlu İnşaat’ın İstanbul Ayazma’da inşaatına başladığı Ağaoğlu My World Europe projesinin 2. Etabı satışa çıkıyor.
Ağaoğlu My World Europe 2. Etap, yoğun ilgi üzerine 29 Eylül Çarşamba günü satışa çıkıyor.

Ağaoğlu’nun Başakşehir Ayazma bölgesinde Ataturk Olimpiyat Stadı’na komşu olarak inşa ettiği My World Europe’ta satışlar 2 hafta içerisinde 1.200’e ulaştı. Projeye ilk gununden bu yana devam eden ve satis ofisinde kuyruklara neden olan yogun ilgi nedeniyle 1.659 dairelik ikinci etap satışlarına başlandı.

10 bin peşin daire senin” sloganı ile 24 Eylül’de satışa sunulan 3 bin 100 konuttan oluşan My World Europe’ta satışlar 2 hafta içerisinde 1.200’e ulaştı.

Bugüne kadar 7 bini aşkın ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği projede 2. ve son etap 29 Eylül Çarşamba günü itibariyle satışa sunuldu. Satisa acilan etapta her tipten toplam 1.659 daire bulunuyor.

My World Europe projesine ilginin yoğun olduğuna değinen Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kürşat Tuncel, dairelerden 600 adedinin proje lansmana çıkmadan önce satıldığını belirterek “Satış ofisimizde günde 600’ü aşkın müşteri görüşmesi yapılıyor. Projede 400’ü haftasonu olmak üzere şu ana kadar 1.200 adet konut satıldı.” dedi.

Günde Call Center’a 5.000’ün üzerinde arama geldiğini söyleyen Tuncel, “Satış ofisi ve Call Center gece geç saatlere kadar mesai yaptı. Projenin internet sitesinin bugüne kadar yaklaşık 400 bin kişi ziyaret etti, tam 116 farklı ülkeden internet sitemize giriş yapıldı ve kapasite doluluk oranımız yüzde 90’ları buldu, normal ziyaretçi ortalamamız 14 katına yükseldi” diye konuştu. Tuncel, satış ofisinde ikramlar sırasında her gün 150 kilogram döner ve bir o kadar da köfte tüketildiğini de paylaştı.

Türkiye çapındaki TV; radyo, gazete, dergi, billboard’larda, sinema ve internet sitelerinde hatta otobüs duraklarında dahi reklam çalışması yapıldığını anlatan Tuncel şöyle konuştu: “Proje ile ilgili şu ana kadar 1 milyon 250 bin adet insert dağıtıldı, 18 bine yakın katalog ve 30 bin adet My Life dergisi dağıtıldı. Kısa bir sürede 2. etaptan da ciddi miktarda satış yapılmasını bekliyoruz.

Web: www.myworld-europe.com