Ağaoğlu, İstanbul Moda Haftası’nın Ana Sponsoru oldu

Santral İstanbul’da 4’üncüsü düzenlenen İstanbul Moda Haftası’nın ana sporsoru emlak devi Ağaoğlu oldu.

Ali Ağaoğlu, İstanbul’un her şeyiyle dünya markası olabileceğini belirterek, “İstanbul modanın dünyadaki başkentlerinden biri olacak. Bunu hep beraber yapacağız. Olacak diyorum, yapacağız” dedi.

AĞAOĞLU, bu yıl 4’üncüsü düzenlenen İstanbul Fashion Week’in (IFW-İstanbul Moda Haftası) de yaşam mimarı oldu. 3-6 Şubat’ta Santral İstanbul’da düzenlenecek IFW’nin anasponsoru olan Ağaoğlu Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, etkinliğe 700 bin TL aktaracak. Ağustos ayında düzenlenecek IFW’ye de ana sponsor olduklarını belirten Ali Ağaoğlu, “İstanbul dünya markası olacaksa her şeyiyle olacak. Bizim de buna bir katkımız olsun istedik. Aslolan İstanbul’dur. İstanbul markasına yatırım bu. Maslak’ta başlayan projeyle iddialıyım. İstanbul’u dünya ligine taşıyoruz. İstanbul markası güçlendikçe herkese olumlu katkısı olur” dedi.

Reklamlarda oynarım

Kendi konut projelerinde ‘Olacak dedim, oldu’ sloganını kullanan Ağaoğlu şöyle konuştu: “İstanbul modanın dünyadaki başkentlerinden biri olacak. Bunu hep beraber yapacağız. Olacak diyorum, yapacağız. Ben de üzerime düşeni yapacağım. Olacak diyeceğiz, olacak! İsterlerse İstanbul Moda Haftası’nın reklamlarında da oynarım. Reklamlar yomkuş gerçi. Ama olursa oyner geliri eğitime bağışlardım. Ağustos etkinliğine reklam bütçesi de koyduralım o zaman.”

Ağaoğlu’ndan erken rezervasyon

İstanbul Fashion Week’in Danışma Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, bu yıl 2 milyon TL bütçe ile moda haftasını gerçekleştireceklerini söyledi. IFW’de ana sponsorun Ağaoğlu olduğunu dile getiren Orakçıoğlu, “Ağaoğlu 700 bin TL ile ana sponsorumuz. Kendisi gelecek yıl fiyatlar artar diyerek ağustosta yapılacak organizasyona da şimdiden sponsor oldu” dedi.

Milliyet