Adapark’ta 147 bin liraya

Sur Yapı’nın Sancaktepe’de gerçekleştirdiği 200 milyon dolar değerindeki projesi Adapark’ın satışlarında ilk etabın tamamı satılırken, ikinci etapta da oranlar yüzde 95’i buldu. Yeni satışa çıkan üçüncü etapta ise üç hafta içinde konutların satış oranı 20’ye ulaştı.

Toplam 826 konutun bulunduğu Adapark projesinde fiyatlar 147 bin TL’den başlıyor. Üçüncü etapla birlikte 17 farklı tipte konut seçeneği daha alternatif yelpazesine katılırken, daire büyüklükleri ise 66 ile 284 metrekare arasında çeşitlilik kazanıyor. 1+1 dairelerde 66 ve 70 metrekare olanakları sunulurken, 2+1 daireler 80 ile 132 metrekare arasında 11 farklı seçenekten oluşuyor. 3+1 ve daha geniş yaşam alanlarını tercih edenleri ise 115 ile 284 metrekare arasında değişen 3+1, 3.5+1, 4+1, 5+1 ve 5.5+1 tipindeki konutlar bekliyor.

Depreme dayanıklı zemin üzerine inşa edilecek olan proje, farklı ödeme koşullarıyla dikkat çekiyor. Konutları incelemek isteyenler için beş tip örnek daireyi gezme imkanının bulunduğu projede ‘yüzde 1 peşinatla yeni bir yaşam’ kampanyası devreye giriyor. Kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenler uygun banka kredisi imkânlarından yararlanmanın yanı sıra, Sur Yapı’nın uyguladığı bir kolaylık ile peşinatın yüzde 25’ini Sur Yapı’ya yüzde 1 peşin, 6 ay sonra yüzde 4, 12-24 ay sonra ise yüzde 10’arlık taksitler halinde ödeyebiliyor.

Projenin yüzde 75’i yeşil alan
Sur Yap’nın Sancaktepe’deki projesinde yüzde 75’lik bölüm, yeşil alan ve rekreasyon alanı olarak ayrıldı. Projede aerobik ve pilates salonu, fitness, bay ve bayan sauna, yüzme havuzları gibi sportif faaliyetlerin yanı sıra kapalı alanlarda gerçekleştirilecek aktiviteler için de bölümler ayrıldı. Bu doğrultuda medya salonunun da içinde yer aldığı birçok sosyal alanla oluşturulacak.

3.etapta yerini alanlar, hayatlarında yepyeni bir başlangıç yapıyor. Su yolları ve iskelelerle çevrili yemyeşil doğada, meyve ağaçları ve japon bahçeleri arasında geçecek bu muhteşem etap, şimdi çok uygun ödeme koşulları ve bulunmaz fırsatlarla..
Planlanan metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan Adapark’ta toplu ulaşım imkanları mevcut.

Milliyet