216 Sancaktepe Konutları’nda kampanya

216 Sancaktepe Konutları’nda gereksiz masraf yok, ihtiyacınız olan her şeyin olduğu mükemmel daireler ve inanılmaz bir kampanya var.

30.09.2010 tarihine kadar alacağınız fırın, ocak, davlumbaz, kombi ve klima bizden hediye edilmektedir.

Projede 2+1 daireler; bahçe dubleksi 24 adet, çatı dubleksi 16 adet, normal daire 116 adettir. 3+1 daireler; bahçe dubleksi 16 adet, çatı dubleksi 13 adet, normal daire 12 adettir. 4+1 daireler ise çatı dubleksi olup 11 adettir.
 
Ev için karar vermeden önce 216 Sancaktepe Konutları’nı inceleyin; konut adına ihtiyacınız olan rahat, konforlu ve masrafsız geleceğe ilk adımınızı Sancaktepe’de atın. Bugünü değil yarını düşünenler şimdiden ev sahibi oluyor. 216 Sancaktepe Konutları bir evden beklediğiniz her şeyi sizlere çok daha uygun fiyata sunarak ev sahibi olmayı lüks olmaktan çıkarıyor. Kentten kopmadan sakin bir yaşam sürmek isteyenlerin adresi 216 Sancaktepe Konutları, ihtiyacınıza göre daire seçenekleri sunuyor. 216 Sancaktepe Konutları tasarımıyla da fiyatıyla dasizi düşünüyor; ev sahibi olmak için diğer ihtiyaçlarınızdan vazgeçmeniz gerekmiyor.

İhtiyacına göre harcama yapmak isteyenler Sancaktepe’ye geliyor. Çünkü 216 Sancaktepe Konutları’nda gereksiz ayrıntılara yer yok. İhtiyacınız olmayan ekstralara bütçe ayırmak yok, ekstra aidat, ekstra maddi yük yok! Geleceğe yatırım yapmak isteyenler için ideal bir fırsat sunan 216 Sancaktepe Konutları yaşarken de öderken de rahat ettiriyor. Her metrekaresinde bütçenizi, kullanılan her malzemede yaşam kalitenizi düşünüyor. Sizi düşünen özellikleriyle “iyi ki almışım” dedirtiyor! 216 Sancaktepe Konutları, İstanbul’un merkezlerine uzak, yatırım değeri daha düşük bölgelerden alacağınız ev fiyatına daha geniş ve kullanışlı metrekareler, daha masrafsız bir gelecek, daha mutlu bir yaşam sunuyor. Aklın yolu 216 Sancaktepe Konutları’na çıkıyor.
216 Sancaktepe Konutları konum itibariyle sessiz, yeşili bol, gürültüden uzak olmakla birlikte toplu ulaşım noktalarına, çevre yollarına ve alışveriş merkezlerine yakın bir yerde bulunuyor. Projede 10 bloğun yer aldığı arsanın her metrekaresi ayrıntılı tasarımıyla fark yaratıyor. Eğitim ve sağlık kurumları ile sosyal merkezler yakınınızda bulunuyor. Ulaşım avantajları ve sakin yaşam imkanları sunan 216 Sancaktepe Konutları, diğer konut projelerinde kolay kolay bulamayacağınız mükemmel ayrıntılar üzerine inşa ediliyor.
Projenin %70’i yeşil alan olarak tasarlanıyor. Doğayla dost 216 Sancaktepe Konutları iç avlusundaki bahçesiyle sakinlerine iç açıcı bir yaşam sunuyor.
216 Sancaktepe Konutları’nda evinizin dışında da sizi oldukça keyifli anlar bekliyor. İşten ve okuldan arta kalan zamanlar sosyal alanlarda su gibi akıp geçiyor. Binaların girişindeki alanda 0-6 yaş için oyun parkı ve hemen yanında yeşillikler içinde oturma alanları bulunuyor. Site içerisinde araç trafiği acil durumlar dışında kullanılmadığından, çocuklar güven içerisinde oynayabiliyor. Yazın keyfini doya doya yaşayabilmeniz için açık yüzme havuzu sizi bekliyor.
Tem Otobanı ve Şile Otobanına 1-6 dakika; Ümraniye Carrefour, Boğaziçi Köprüsü, E-5 Otobanı, Meydan Alışveriş Merkezi, Kartal sahil ve Çamlıca’ya 7-13 dakika; Sabiha Gökçen Havaalanı, FSM Köprüsü, 4.Levent ve Kadıköy Sahil’e 14-20 dakika’lık mesafelerdedir.

Proje Künyesi

Müteahhit: İkiyüzonaltı Yapı Üretim Tic. Ltd. Şti.
Belediye: Sancaktepe Belediyesi
Mahalle: Kemal Türkler
Cadde: Sümer Caddesi
Pafta: F22d25d3c
Ada: 764
Parsel: 6
Toplam İnşaat Alanı: 25.892,57 m2
Yeraltı Otopark Alanı: 3.874,62 m2
Proje Müellifleri: Mimar Emre Kepçeoğlu
Mühendis: D. Öztürk Balcı

İletişim:

Adres:Kemal Türkler Mahallesi Sümer Caddesi Sedef Sokak
Sancaktepe / İstanbul
Tel:0216 444 42 16
E-mail:
[email protected]
Web:
www.216sancaktepekonutlari.com