1+1 daireler 1.300 TL’ye kiracı buluyor

8 ay erken teslim edilerek Avrupa Konutları markasını tercih edenlerin yüzünü güldüren Atakent 2 projesinde son 30 daire için son fırsatlar sunuluyor…

1.108 konutluk Avrupa Konutları Atakent 2 projesi, 2011 Mart ayı olarak belirtilen teslim tarihinden 8 ay önce teslim edildi ve bölgenin en değerli projelerinden biri olarak anılan sitede yaşam başladı.

Avrupa Konutları Atakent 2 projesi tüm Avrupa Konutları projeleri gibi, konut alıcılarına büyük karlar kazandırdı.

1+1 dairelerin 1.300 TL’ye varan fiyatlarla kiracı bulduğu Avrupa Konutları Atakent 2 projesinde son daireler özel ödeme seçenekleriyle sunuluyor.

Avrupa Konutları Atakent 2’nin komşularla tanışma partisine katılan TOKİ Başkanı Erdoğan BAYRAKTAR; “Bu bölge daha önce Halkalı olarak anılır, çok kıymet verilmeyen bir lokasyon olarak görülürdü. TOKİ ve Avrupa Konutları markasının birlikte yaptıkları projelerle, bugün burada gördüğünüz gibi 5 yıldızlı bir tatil köyünü hatırlatan, her türlü konfor ve ayrıcalığın düşünüldüğü, İstanbullulara yakışan yaşam tarzları üretiliyor. Artık bu bölge Atakent olarak anılıyor ve şehrin en gözde mekanlarını bünyesinde barındıran, kaliteli yaşam alanlarının yükseldiği bir semt olarak göz kamaştırıyor. Bu projeyi başarıyla, zamanından önce bitiren konsorsiyuma ve başta Süleyman Çetinsaya’ya teşekkür ediyorum.” dedi.