Emlak Konut Florya Evleri başlıyor

Emlak Konut Florya Evleri

İstanbul Avrupa Yakası, Bakırköy İlçesi, Florya’da hayata geçirilen Emlak Konut Florya Evleri projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. 2 günde konutların yüzde 50’sinin satıldığı proje  Bahsi geçen proje Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçiriliyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıllar içerisinde tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

E-5 Karayolu’na 4 dakika, Marmara Denizi’ne 10 dakika mesafede yer alan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra ticari üniteler de yer alıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 68 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Proje bünyesinde toplam 242 adet konut yer alacak şekilde inşa ediliyor. 242 adet konutun 182 tanesi normal daire, 60 tanesi ise villalardan meydana geliyor. Projede konut ve villaların dışında ayrıca 12 adet ticari ünite yer alıyor.

Proje özellikleri neler?

Emlak Konut Florya Evleri projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede yer alan daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanmış durumda. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri ise 157 metrekare ile 582 metrekare arasında değişiyor.

Emlak Konut Florya Evleri fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Emlak Konut Florya Evleri projesinde bulunan konutların metrekare fiyatları 18 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Emlak Konut Florya Evleri projesinde yer alan daireler için Hayallerini Erteleme Türkiye kampanyası geçerli. Söz konusu kampanya dahilinde, liste fiyatları üzerinden yüzde 10 oranında indirim sağlanıyor. Yüzde 5 peşinatın ardından ise 180 ay vadelendirme mümkün. İlk iki sene ise ödeme alınmıyor.

Taksit ödemelerinin üçüncü yılda başladığı projede 1 milyon TL’nin altındaki daireler için yüzde 0.68 faiz, 1 ile 2 milyon TL arası konutlar için 0,74 oranında, 2 milyon TL üzeri için de 0,79 faiz uygulanmakta.

Tel: 444 36 55